Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat híztam?...

Szerintetek sokat híztam? Nagyon hájas vagyok? 10-ből hány pontot adnátok az alakomra?

Figyelt kérdés

A bal oldali képek nyáron a jobb oldaliak most készültek,fél év van köztük.

[link]

[link]

[link]


2012. febr. 1. 20:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi sem látszik meg, jó alakod van. Az anorexia viszont betegség!
2012. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

szerintem meg kamu kérdés...



nézzétek már meg, ugyan úgy van a seggébe a bugyi címkéje, ugyan annyira lóg ki a melltartó méretezése,ugyan olyan a műkörme!

kizárt, hogy fél év legyen közte!!

annyi, hogy az egyiken barnább, ami lehet tanity vagy PS!!!

2012. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés,tényleg fél év telt el a két kép között.Egészen pontosan 7 hónap.Mellesleg a műkörmöm sem ugyanolyan.Direkt vettem fel ugyanazokat a fehérneműket,mert így lehet igazán összehasonlítani.De örülök,hogy ezek szerint nem látszik a változás,bár én érzem a ruháimon.De nyárra majd ismét formába hozom magam.
2012. febr. 2. 12:32
 14/36 anonim ***** válasza:
gyönyörű az alakod :) a helyedbe alig várnám a nyarat, hogy mehessek strandra, bikiniben :) irtó klassz ;)
2012. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
rohadt gáz, hogy így próbálsz meg dicséreteket gyűjteni
2012. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
csomó ideig néztem a képeket, de én nem látok különbséget.
2012. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
hány éve vagy Kérdező?
2012. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem látok különbséget. nekem is enyhe gyanúm van ugyanakkor készültek a képek. Az utolsó képen speciel a jobb oldali képen vagy barnább. a Melltartóból ugyanúgy van kin a cédula. Direkt? hogy jobban össze lehessen hasonlítani? :-)


Egyébként szerintem semmi változás nincs, nagyon jó alakod van. Nem kell fogynod egy dekát sem, sőt még ha híznál is jó alakod lenne.

2012. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Nem fogok leállni vitatkozni senkivel,én tudom,hogy igazat mondok,aki nem hiszi,így járt.És nem dicséreteket gyűjtök,hanem egy kis önbizalmat.Mellesleg jól jönnek a negatív kritikák is,mert így biztos,hogy nem adom fel,és még többet fogok dolgozni,hogy még jobb legyen,bár tudom,hogy úgysem lehet mindenkinek megfelelni,és nem is akarok.Magamnak meg soha nem is fogok.De ez már az én problémám.
2012. febr. 2. 18:57
 20/36 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat.:)Még a kételkedőknek is.
2012. febr. 2. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!