Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elégedetlen vagyok magammal....

Elégedetlen vagyok magammal. Mell, szőr, súly, izzadás. (Még csak 13/L) Melyik panaszomra mik a tanácsok?

Figyelt kérdés

159 cm vagyok, és 62 kg... (Plusz, minusz másfél kiló) De mindezek mellett "sikeresen" aszthmás, tehát futás kilőve. Izommuknában még így is én vagyok a legjobb az A, és a B osztály lányaiból, de pl a talajtorna nagyon nem ment... :P


A szőr... A karomon és a lábamon szőrösebb vagyok, mint a kortársaim, és pl tesióránál nem tudom rejtegetni... Partyszemöldököm, és bajuszom is van, ami ugyan nem látszik, mert a kozmetikus megcsinállja... Dehát akkoris... Bikinivonal detto nem stimmel.


A melleim ilyen... Csúcs alakúak, és eresek. Terhességi bőrnyúlásra való krémet használok rá, de mondjuk az alakján nem segít... Melltartót itthon is hordok.


Állandóan izzadok, és ez a hónomon nagyon ciki!!! Naponta 2x fürdök, és reggel, valamint tesióra előtt-, és után dezodorozok....


:(


2012. febr. 2. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Mért érdekel, ezekre mind találtál megoldást többet már nemnagyon fogsz nagyon találni:S

12/L

2012. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dr Watson ***** válasza:

A súlyodon csak mozgással és visszafogottabb, egészségesebb táplálkozással tudsz változtatni.


A lábatat és bikinivonaladat tudod szőrteleníteni borotvával, a karodat pedig a kozmetikus tudja szőkíteni vagy legyantázni.

A szemöldökkel és bajusszal nem tudsz sok mindent kezdeni, de igazából már megtaláltad rá a problémád.


A melleid még nem fejlődtek ki, tehát majd lassan alakul a formájuk. Sok mindenkinek csúcs alakú a melle ilyenkor.

Az "erekkel" (stria) sok mindent nem tudsz kezdeni, az már örökre megmarad, de a krémekkel és főleg az idővel halványíthatod.


Az izzadásra nem tudok tippeket a dezodoron, fürdésen kívül. :(

2012. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh, hát... Köszönöm... :/ ***Halvány, erőltetett mosoly****
2012. febr. 2. 18:04
 4/9 Dr Watson ***** válasza:
Ez sajnos főleg genetika.
2012. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez genetika is. DE!

Szőr ellen: gyanta, borotva, epilátor.

Mell: Ha kerekebb, feszes melleket akarsz, akkor a neten vannak módszerek arra, hogy hogyan lehet megoldani.

Izzadás: Súly miatt is lehet ( Habár nem tudom, hogy nézel ki. ), de ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni szerintem...

2012. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Édes, az asztma nem zárja ki a futást... Kamaszkoromban nálam is diagnosztizáltak asztmát, gyógyszereket kellett szednem, kiírtak tesiről... de meguntam, és abbahagytam a gyógyszereket, tornáztam minden nap, és futottam is hetente többször, és 18 éves koromban már tünetmentes voltam... De a futáson kívül rengeteg módszer van a testedzésre... aerobikkal nagyon jól formálhatod az alakod... A többi meg majd javul kicsit idővel (főleg az izzadás), de sajnos ilyen problémákkal sokan küzdenek, és csak ideiglenes megoldások léteznek... Ilyen az élet, javíts, amin tudsz, a többit meg fogadd el, és mások is el fogják fogadni. :)
2012. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. febr. 2. 21:01
 8/9 anonim válasza:
Nem egészséges otthon is melltartót hordani, viszont hallottam olyanról, hogy a sok gabonapehelytől formásabb nagyobb melled lehet, ha ezzel van gond. nem tudom mennyire igaz de már láttam példáját
2012. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem ártana elmenni egy orvosi kivizsgálásra, mert lehet szervi oka is. -hormonális problémák-
2012. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!