Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elhagytam a nyelv piercingemet...

Elhagytam a nyelv piercingemet! Mivel tudom pótolni amég nem veszek újat?

Figyelt kérdés
Fogorvosnál voltam és kivettem, zsebreraktam és elhagytam! Nem akarom hogy összenőljön a juk és nemtudok most venni az elkövetkezendő pár napba! Tudtok mondani valami tárgyat vagy akármit amivel pótolni tudom egy darabig?
2012. febr. 3. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmilyen piercing nincs a közeledben? Pár perc alatt beforrhat a nyelvpiercing, szóval SOS-be pótold (steril piercinggel!) Amúgy ha már vásárolsz, térj be egy könyvtárba és nézd meg a helyesírási szótárt, mert a lyuk az bizony elipszilon!
2012. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

300-400 ft-ért nem tudsz venni vmi egyszerût? (Ha nem, akkor bocs, tudom, hogy elôfordul ilyen...)

Csak lehet, ha más tárggyal próbálkozol, (bár nem tudom mi hasonlít hozzá...), lehet, nem fogja bírni, hiába fertôtleníted, és begyullad (én orr pc-vel jártam így, elveszett, beleraktam egy bizsu fülbevalót, ott lett vége, ki kellett vennem véglegesen, beforrt...)

2012. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!