Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék modell?

Hogy lehetnék modell?

Figyelt kérdés
olyan modellkedésre gondolok,hogy képeket csinálnának rólam. Mit kéne ahhoz tennem?
2012. febr. 11. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
fényképező elé állnod!
2012. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy értem h milyen külső adottság kell hozzá és hová kéne mennem
2012. febr. 11. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:

külső adottságok:


173 cm - 185 cm.


mellméret: mindegy.

derékméret: 60 környéke

csípőméret: 90 környéke


szép bőr, szép haj, fotogén, kifejező arc, manapság keresettek nem a hagyományos beauty-szépségek hanem a nem feltétlen szép, de kifejező, érdekes, karakteres arcok.


egy RENDES modell kifutózik, és részben külföldre (is) utazik magazinokhoz, divat és reklámfotózásokra.


www.vmmodel.hu

www.attractive.hu

www.mcm-models.hu

www.angelface.hu

www.omgmodelmanagement.com


ezek a PROFI magyar cégek

nagyon sok ál, kamu cég van, ahol rengeteget kell befizetni hogy kész legyen a portfóliód, amiután alig-alig kapsz munkát. egy rendes cég keresi az eladható arcokat és úgymond kapkodnak érted ha elég jó vagy. ilyenkor elkészítik a portfóliót és a befolyt összegeidből amit a munkáid után kapsz, abból folyamatosan kifizetheted. ez mindenhol így működik.


a fenti weboldalakon pedig ígyis úgyis vannak infók hogy mi kell ahhoz hogy modell lehes.. ha gondolod küldj magadról jó minőségű képeket, szívesen mondok véleményt teljesen függetlenül. tavaly nyáron voltam egy modellversenyen, nem válogattak be, de az idő alatt míg kicsit formába hoztam magam rendesen végigböngésztem a magyar és a nemzetközi modelloldalakat részletesen. idén is próbálkozok ügynökségeknél, de interneten.

szóval küldj bátran képet privátba, vagy tedd ki ide! kepfeltoltes.hu

2012. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!