Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbizalom hiányra vmi bevált...

Önbizalom hiányra vmi bevált trükk?

Figyelt kérdés
csúnyának érzem magam, de ami a legrosszabb, hogy kb a boltba kenyérért félek elmenni, annyi rossz ért:( ellene vmi jó kis megoldás?
2012. febr. 14. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez van. én már régóta küzdök evvel, és nem nagyon akar elmúlni. az alkohol néha segít, mert felszabadultabb lesz tőle az ember. de alkoholisták sem lehetünk ugyebár.. próbáld ki a sedacur forte-t.

szedd huzamosabb ideig, aztán meglátod változik-e a közérzeted, és hogy elmúlik a szorongásod ha mondjuk boltba kell menned.

2012. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj el sportolni!És csak olyan emberek közelében legyél,akik kedvelnek és szeretnek...Találj hobbit,elfoglaltságot.Gondold át mit szeretsz csinálni,és mi az amit szeretsz önmagadon.

Én pl a szemöldökömet és a hajamat.

Nnincs olyan,hogy csúnya....

2012. febr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
küldesz képet?
2012. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is van onbizalom hiányom :( sajnos már hosszu ideje nem tudok vele mit kezdeni, mindig ugy érzem, hogy ahol vagyok onnan kinéznek, kibeszélnek a hátuk mögött illetve flegmásan tudomást sem vesznek rolam :(
2012. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én több, mint 10 éve vagyok önbizalom hiányos/depressziós. Nagyon sok dolgot kipróbáltam (alkohol, drogok, sport).

De valahogy sosem volt jobb. Aztán egyszer hallottam a zumbáról, és beleszerelmesedtem. Nagyon feldob. Nyilván nem lettem az önbizalom megtestesítője, de pl beszóltak egy párszor, hogy miért zumbázok, mert olyan béna vagyok hozzá (ezek a rokonok és ismerősök, akik eddig is megkeserítették az életemet, sosem volt jobb dolguk, mint engem szapulni), de egyáltalán nem érdekelt! Ez nekem nagy dolog, hogy el tudtam engedni a fülem mellett a megjegyzéseiket. A drogokkal már rég nem haverkodom, de alkohol még néha szóba jön.

Szóval biztosan találsz valamit te is, ami ekkora változást hoz ki belőled. De ehhez persze nagyon kell akarni! Ne kezdj el zülleni, és várni, hogy valaki észrevegye, hogy baj van veled (mert nagy valószínűséggel nem fogják, nekem anyám még a legkisebb jelét sem vette észre depressziómnak).

Ennyi a törénetem tömören. :) Akard és csináld, sose sajnáltasd magad, ne másra számíts, csak magadra, és mindig légy pozitív! Ha úgy érzed nem bírod tovább, akkor sírd ki bánatodat a párnádba, utána pofozd fel magad, és csináld tovább. :)

2012. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!