Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki mit szól a fültágítós fiúkhoz?

Ki mit szól a fültágítós fiúkhoz?

Figyelt kérdés

A barátom szeretne,igaz csak 8 mm-eset.Kinek mi a véleménye?Szexi,vagy inkább taszító? Am. 17 éves.

És magának szeretné átszúrni a fülét,vagy mondta,h inkább én,de én nem nagyon merem.. De ha mégis magának csinálná,akkor hogy lehet a lehető legkisebb fájdalommal megcsinálni?


2009. jún. 3. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Nekem kifejeztten nem tetszenek a fültágítósak...se piercing se semmi...

De sztem magának ne szúrja át, mi van ha fertőzés stb lesz? Érzéstelenítés egyebek? Nem tudnék ekkora fájdalmat okozni se magamnak se másnak egy ilyen "hülyeségért":) A szíve joga, ha megcsinálja ügyeljen a tisztaságra.

2009. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Gáz...

Magatok meg ne csináljátok, mert tuti fertőzés, meg minden.

2009. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
85%

Hülyegyerekek. Ez nem így megy, hogy puff, kilukasztod a füled és belefingasz egy 8mm-es tágitót.

Sima fülbevalóval kell kezdeni, aztán méretenként, legalább 1 hetet tágítani.

Lyukasszátok ki szépen ti a fülét, vmi finom kis betegséget remélem elkap, ha ennyi pénzt nem lehet rászánni.


Én a fülemet egy ezresért lyukasztottam ki a "szakembernél", nem jut eszembe h híjják az ilyet.

2009. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ha van hozzá megfelelő stílus, akkor szexi, de csak úgy nem az. és szakemberrel csináltassa, ne magatoknak, mert még elkap valamit.
2009. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon taszítanak. Teljes mértékben undorodom. Nem is értem mire jó, 30 évesen mikor már nem tetszik akkor mit csinálnak vele? Plasztikáztatják... ? Felesleges.
2009. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
jujj hát sztem Qva undorító én biztos "nem engedném" a pasimnak ...ő tetkót akar de arról is gőzerővel próbálom lebeszélni...am meg mért érdekel h nekünk tetszik e ... az a lényeg h számodra izgató vagy inkább taszító....
2009. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
piercingekért odavagyok nekem is van 2 nemsokára meg lesz a harmadik is, de a fültágító egyszerűen UNDORÍTÓ
2009. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Bóna Barbara ***** válasza:
100%
a nagyon kicsi talán még elviselhető, de am meg nagyon taszítő,undorító
2009. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
nekem is teccik m indenféle hülyeség, de a fültágító ?! annyira undorító és viasszatasztító :(
2009. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

21:33..Gondolom,h nem megy bele rögtön a 8 mm-es,tudom,h FOKOZATOSAN kell tágítani..

A többi válaszolónak meg köszönöm,h írt,csak mások véleményére is kíváncsi voltam,akármi is legyen a véleménye.

2009. jún. 3. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!