Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki mit szól a fültágítós fiúkhoz?

Ki mit szól a fültágítós fiúkhoz?

Figyelt kérdés

A barátom szeretne,igaz csak 8 mm-eset.Kinek mi a véleménye?Szexi,vagy inkább taszító? Am. 17 éves.

És magának szeretné átszúrni a fülét,vagy mondta,h inkább én,de én nem nagyon merem.. De ha mégis magának csinálná,akkor hogy lehet a lehető legkisebb fájdalommal megcsinálni?


2009. jún. 3. 21:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be, de azért azt sem mondanám hogy taszít. de a túl nagy az már tényleg nem tetszik, a kicsik azok még beleférnek.

nyugodtan átlyukaszthatja magának egy sima egyszerhasználatos tűvel, lefertőtleníti a tűt meg a fülét is, és nulla perc alatt meg lehet csinálni. nekem 8szor szúrta át a barátnőm így a fülemet. volt amikor nem is egyszerhasználatos tű volt, csak egy biztosítótű meg egy öngyújtó, és semmi bajom. a 'szakember' is csak ugyanazt csinálja (hacsak nem úgy lövi át), tű, fertőtlenítés, szúrás és kész.

2009. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hát...végüis ízlések és pofonok,nekem kifejezetten tetszik ha egy fiúnak van fültágítója.
2009. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ha ez vigasztal, barátom ezena héten szúrta át a fülét magának. persze lefertőtlenítette meg minden (:

őis fültágeszt szeretne, megis fogja csinálni.

nekem kúrvára bejön. mivel nekemis van egy 16os:D

2009. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szexi:D
2009. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

nekem bejön..a bátyómnak és a pasimnak is van..:)

bár kinek mi teccik.....:)

(nekik szalonba csinálták...)

2010. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
nagyon szexi ! barátomnak is van és nagyoon jóláll neki. nekem is van.. amúgy otthon is lehet csinálni. semmiféle fertőzésünk nemvolt se nekem,se pasimnak se haveroknak . piros,duzzadt de az nem fertőzés,természetes reakció :D amúgy ha nemakarod, akkor szúrd te neki :D az jobban fáj. de sztem tetszeni fog neked. sztem a 8as kicsi fiúknak :/
2010. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Jaj kérlek.. maradjatok már a fertőzéses biszb*szokkal..

Nekem haverom lyukasztotta ki a fülem házilag.. Fertőtlenítő és steril tű.. Fülbevaló után jött a fülpiszkáló pálcikája, majd parfümminta vége, majd filctollkupak, majd normális tágesz, és most szájfénykupak..

semmibajomsincs..

2011. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

utolsó kommentelő vagyok..

18/L jaés k*rvára bejönnek a fültágeszes srácok (:

2011. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nekem kimondottan tetszenek a fültágítós, septumos srácok.*-*

17/L

2011. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!