Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg kövér vagyok?

Tényleg kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Régebben az osztálytársaim cukkoltak, hogy milyen kövér vagyok, azóta már félek bikiniben is mászkálni, és elkezdtem fogyozni is...

[link]

[link]

Jobb képeket nem tudtam csinálni..

16/L


2012. febr. 15. 05:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Most csak egó növelősből töltitek fel a képeket?? Csomó vékony csaj tölti fel a képeit a hasáról, és sír hogy most kövér-e...


Nem, nem vagy kövér.

2012. febr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hú de kövér vagy.


Irónia off.

2012. febr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hat most ezen nemsok latszik neharagudj. ha velemenyt akarsz normalis egesz alakos kepet tegyel fel
2012. febr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér,az látszana. Van egy kis felesleg,de az kell. AZ a jó egy nőn,ha van mit fogni!
2012. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

> Tényleg kövér vagyok?

Tudod jól, hogy nem vagy az.


> Jobb képeket nem tudtam csinálni..

Peersze...

2012. febr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem. de: "tényleg anorexiássá válok?" válasz:igen! én is így kezdtem, ahogy te, viszont (viszonylag) IDŐBEN ÉSZBE KAPTAM, ÁLLJ LE MOST EZZEL A HÜLYE FOGYÓZÁSSAL!!!!:@
2012. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

15 évesen mindenki azzal gúnyolt, hogy kövér vagyok, a végén már nem éreztem jól magam a bőrömben, egy falatot sem ettem, majd 16 éves koromra kórházba kerültem 164 cm-vel és 42 kg-val. Most 53kg vagyok és ismét kezdődik az az érzés mint régen. Ajánlom, hogy próbálj meg még most véget vetni ennek, mert neked is pokol lesz az életed... Az enyém már csak a kalóriák és a kilók körül forog.. :/


19/L

2012. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
igen kovér vagy!! a hasad abszolút nem tokéletes!!!! fogyhatnál még dundika!!
2012. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
kööszönöm a válaszokat, bár nem értem miért nem érti meg valaki, hogy már tényleg annak érzem magam....
2012. febr. 15. 16:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Én megértem, mert ebben a helyzetben vagyok. Mondhatnak bármit, nem tehetünk róla. Sajnálom tényleg, hogy ilyen emberekkel vagy körülvéve.


19/L

2012. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!