Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy cipőboltban így viselkednek a vásárlóval?

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk a húgomnak egy csizmát,és nem vettük észre,hogy az egyik szára néhány centivel hosszabb a másiknál(de az osztálytársai észrevették amikor ült és kinevették:))Ma visszavittük,hogy cseréljék már ki vagy adják vissza az árát,mert kéne csizma de nem egy ilyen selejtes.Igen bunkón közölték,hogy nem cserélik,a pénzt meg nem adják vissza mert nem kötelességük,legfeljebb kijavíttatják cipésszel,de még azt sem nagyon akarták.Felvettek egy jegyzőkönyvet,hogy javítást kérünk ami két hétig! tart(bár ragaszkodtunk a cseréhez,mert holnapra kellett volna a csizma),és vagy aláírjuk vagy mehetünk a csizmával és hordhatjuk úgy ahogy van.Normális így viselkedni a vásárlóval,hogy 4000ft-ot kiad és ilyen várakoztatásos kellemetlenségeket okoznak neki?Vagy lehet ezért valahol panaszt tenni?

2012. febr. 17. 16:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
Mi hiába mondtuk azt is, azt kérdezte a "túlképzett" üzletvezető, hogy "van pénzed ilyenre?". Sajnálatos, hogy ilyen emberek és cégek vannak. (7. válaszoló voltam). Amúgy még mindig semmi hír a csizmámról. :(
2012. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
fogyasztóvédelmisek.hívd fel őket.egyszer én is vettem Debrecenben egy gyűrűt,és le volt törve belőle egy darab,az eladónő elküldött a jó büdös francba..naa 100as elő,telefonfülkéhez ki,fogyasztóvédelem,lediktáltak egy lapra felírtam ez és ez a törvény x paragrafus és megmutattam a nőnek,hogy max.kijönnek..azonnal visszacserélte...
2012. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!