Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 164 centis lány hordhat...

Egy 164 centis lány hordhat magassarkút, ha a környezetében mindenki alacsonyabb nála?

Figyelt kérdés

Csak akkor szoktam magassarkút felvenni, ha egyedül megyek valahova, mert az ismeretségi körömben, az iskolában, a barátok között mindenki alacsonyabb nálam. A fiúk is alig ütik meg a 170-et, ha egyáltalán megütik.

Tudom, hogy nem vagyok olyan magas, hogy panaszkodjak miatta, de így is rossz, hogy ismerősök magassarkúban akkorák, mint én. Én is szeretem őket hordani, csak nem tudom, hogy illendő-e felvenni, ha már én vagyok a legmagasabb.

Mindneki kapja a kis tündéri, meg pici, meg cuki, aranyos jelzőket/magasságukra utalva/ a fiúktól, csak én nem, hát akkor még magassarkúval.


Ti felvennétek, ha mindenkinél magasabbak lennétek magassarkúban ?


2012. febr. 18. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy bas.zod, hogy ilyen törpék vesznek körül?? :D
2012. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mus musculus ***** válasza:
59%
Én felvennék. Kit érdekelnek a többiek?
2012. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy a kérdésedre válaszolva, én nem hinném hogy fel venném, 165 vagyok, és már így is magasnak érzem magam. :( Mindig is alacsony, aranyos lány akartam lenni... :D xD
2012. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor átérzed a lényegét :D


Amúgy 18 vagyok.

2012. febr. 18. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

én is csak 165 vagyok,de nem merek felvenni magassarkút:D

egyrészt mert engem se vesznek körül túl magas emberek másrészt a magassarkú még jobban megnyújtaná az alakom ,ami igazán nem lenne előnyös számomra:D

2012. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
micsoda? én is 165 vagyok, ez annyira átlagos, hogy az már fáj :D de tényleg, egy lány szerintem 160 környékén/alatt alacsony, 170 környékén/fölött magas, ez teljesen átlag, nyugodtan vegyél magassarkút.
2012. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
már ne haragudj de hol élsz aprajafalván? szerintem egy 175 centi magas lány is nyugodt szívvel hordhat magassarkút, akkor sem lesz túl magas.
2012. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
180cm vagyok és nyugodtan felveszem a magassarkút, nem érdekel ,hogy a többiek mekkorára nőttek:-)
2012. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 164 centi vagyok és kifejezetten alacsonynak érzem magam társaságban.


20/L

2012. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!