Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol szerezzen barátnőt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szerezzen barátnőt egy olyan srác aki mki szerint jól néz ki, kedves, aranyos, de a környezetében egy lány sem tetszik neki?

Figyelt kérdés
Csak mert mérnöksuliban ez azért nem olyan meglepő dolog. -Gyakorlatilag nincs nő :( Bulikban szoktam ismerkedni de az mind komolytalan. Valami tanács?
2012. jan. 19. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor még az utcán leszólítás is működik.
2012. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
nekem is mindenki azt mondja jól nézek ki pedig randa vagyok
2012. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Igen, nekem is azt mondják, h jól nézek ki. De azért nem rajonganak körül a nők, ennek oka lehet..:D Lehet hazudnak a környezetemben? :D
2012. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
járj nyitott szemmel! és nyugalom. türelem barátnőt terem. lehet épp akkor jön egy lány, amikor nem is számítasz rá. az utcán leszólításos módszer szerintem is jó ötlet, azt mutatja van merszed az esetleges kudarc ellenére is a tettek mezejére lépni, ez pedig imponáló egy nő számára, valljuk be.
2012. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
utcán leszólítás, haha ... haverom ugyanezt csinálja és még sose működött nála. A türelemről pedig lécci ne papoljatok, 20 évesen erre már azt hiszem nem lehet panasz
2012. jan. 19. 11:33
 6/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha ennyire finnyás vagy a nőkkel kapcsolatban, akkor próbálkozz fiúknál!
2012. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor a haverod nem néz ki jól.
2012. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

De kis válogatós valaki..amúgy mérnököknél érthető..

Hát szerintem nézz be könyvtárba, meg nem csak bulik szoktam ám lenni az egyetemen, hanem más (pl. sport,) rendezvények is.

Menj jegesestre, ha van nálatok:D 20l

2012. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

*hogy nincs nagy választék úgymond, és aki van az meg nem tetszik.

Nálunk is ez van, hogy a szakunkon van kb 5 pasi, ebből 2 meleg 2 foglalt a maradék egy meg 100 kiló:)

2012. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"De kis válogatós valaki..amúgy mérnököknél érthető.. "


Mármint mi? Hogy válogatós? Miért?

2012. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!