Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne haragudjon...

Mit tegyek hogy ne haragudjon meg?

Figyelt kérdés
A mellemen és a hasamon elég dús fekete szőrzet van , és van a hátamon is, emiatt nem igazán szeretek strandra járni,de a barátnőm előtt le merek vetkőzni. És elhívott egy éjszakai fürdőzéssel egybekötött retró partira :S mit tegyek? el mennyek vagy ne?
2009. jún. 5. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Senkise fogja nézni , hogy mennyire szőrős a mellkasod, sztem menj el nyugodtan. Ha nagyon nagyon zavar a szörzeted akkor gyantáztasd le , bár sztem nincs abban semmi gáz , ha valakinek több zsőrzete van mint másnak.
2009. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most nekem úgy jött le, hogy pasi vagy.

Szerintem mindenképp menj el, senki nem fog téged megbámulni és nem lesz gond.

Ha lány lennél akkor esetleg furcsább lenne, akkor lehet jobban megnéznének az emberek esetleg halk megjegyzéseket tennének, mert nincsenek ahhoz szokva, hogy egy nő testtét fekete szőr borítson.


Én lány vagyok és sajnos elég elég a szőröm mindenhol, a kezemen is látszik de engem nem zavar. Téged se zavarjon, ha pedig annyira durva le lehet gyantáztatni. Havonta 1-2 alkalommal kell elmenni kozmetikushoz, férfiak is járnak, és gyorsan megvan.

2009. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akár ki is szőkíthetnéd, ha a gyanta módszer nem lenne szimpatikus.:) sztem menj el no para:)
2009. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!