Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon alacsony nőknek milyen...

Nagyon alacsony nőknek milyen szabású menyasszonyi ruha áll jól?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami nagyon egyszerű, de mégsem nyom össze nagyon, így is 155 centi vagyok csak. Mindig is nagyon előnytelen volt számomra mindenféle hosszú ruha, de ehhez azért ragaszkodom. Segítenétek?:)
2012. febr. 19. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a magasságtól függ,hanem attól, hogy milyen a stílusod és a külsőd.Tehát milyen színű a hajad,milyen karakterű az arcod, milyen az alkatod!

Egy alacsony nőnek is lehet a testalkatához képest hosszú lába.Ugye érted amit mondok? :)

2012. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.

A lehető legrosszabb alakom van:(

A súlyom pont jó, de elég formátlan vagyok, kis mellek, nincs derekam, nem valami széles a csípőm, ilyen vastag deszkaszerű... Testhez simuló ruhát semmiféleképpen nem szeretnék.


Arcom szerintem szép, bájos, hajam egyenes, közép-szőke, lapockáig ér.

2012. febr. 19. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképp olyat válassz,ami derekad csinál:)Tehát valami sörösüveg formájú ruha kellene!Tehát ami felül szűkített,és a szoknya része pedig abroncsos vagy csak simán bővülő!

Nem hiszem, hogy rossz alakod lenne:)


Nagyon sokféle ruha van,szerintem előbb azt kellene eldönteni, hogy pl szeretnéd-e hogy látsódjon a vállad,lapockád!:)

2012. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
javítok:szóval ami derekat csinál:)
2012. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm is ilyen magas, és mikor keringőztünk neki nyakba kötős ruhája volt, ami nagyon előnyös volt neki. Remélem nem haragszik meg érte, belinkelem:

[link]

Bal oldalon. De neki nagy is hozzá a melle.

2012. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon hasonlít az alakom az övére, csak kicsit laposabb vagyok, talán soványabb is. Köszi:)
2012. febr. 19. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!