Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg annyira gáz a felragas...

Tényleg annyira gáz a felragaszthatós műköröm?

Figyelt kérdés

Műkörmöt szeretnék, de sajnos nincsen pénzem minden hónapban ilyen-olyan csillivilli körmökre.. Olvasgattam itt a kérdéseket, és szinte mindenhol írják hogy "olyat soha ne csinálj"... stb... Soha nem volt még műkörmöm és csak szimplán kiszeretném próbálni. A körmömet sajnos nem tudom megnöveszteni mert folyamatosan letöredeznek,és még a körömlakk is másnapra lekopik a feléről....

Köszi a válaszokat.

17/L



2012. febr. 20. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg gáz! Ha nincs pénzed normális körömre, akkor ápold a sajátod, amennyire lehet. A műköröm luxus, és igen kevesen tudják szépen megcsinálni, hiába van sok körmös.
2012. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem szégyenled magad!Még sértegeted is: idézem "A műköröm luxus, és igen kevesen tudják szépen megcsinálni, hiába van sok körmös." A jóság kiváltság mely fajtád elméjében csak agonizálódó emlékkép.
2012. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hova valósi vagy?


vegyél nyugodtan szerintem, ha nem levegősen ragasztod fel és ügyes vagy, nem is biztos, hogy látszani fog. Valami ilyesmit keress:


[link]


majd húzd át átlátszós lakkal

2012. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Kedves 14 éves kislány :D Majd felnősz, és megérted a felnőttek világát is. Addig hidd azt, hogy bármit megtehetsz, csak a végén majd ne koppanj nagyot :D
2012. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Off! 22:23-as! Hogy lehet valaki "ártatlanul bántani"?
2012. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
te tényleg 14 vagy? honnan szeded ezt a nyelvezetet??
2012. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem gáz a felragaszthatós műköröm, én is többször csináltam magamnak, de csak sima franciamanikűröset, esetleg áthúzam nagycsillámos átlátszó lakkal. egyébként én sem tanácsolom neked a műkörmöt, ha gyengék a körmeid. inkább próbálj ki egy körömerősítőt, nekem bevált :) a legjobb az essence.
2012. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22.36-nak.


Nem, nem szégyellem. Miért sértegetés az, ha állítok egy tényt? Illetve kettőt. az első az, hogy igenis luxus, mert havonta csináltatni kell, pénzt kell rá áldozni, néha nem is keveset. A második tény az, hogy kevés a jó körmös szakember.

Lehet, hogy téged zavarnak ezek a dolgok, de ettől még a tény tény marad, akkor is, ha téged ezek hidegen hagynak, pláne, hogy nem is értesz hozzá :D

2012. febr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szigetszentmiklóson lakok.

Köszönöm a válaszokat :)

2012. febr. 21. 06:52
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem a felragasztós műköröm kb a műpóthajjal egyenlő. Tovább részletezni ezt gondolom nem kell.
2012. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!