Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Volna kedvetek a...

Lányok! Volna kedvetek a stílusotokhoz hasonló képet linkelni az internetről?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Van egy női stílus, ami nagyon tetszik és annak a nevét, jellemzőit keresem és abban reménykedem, hátha valakinek ilyen a stílusa itt. Persze nem én szeretném hordani, mielőtt valaki félre értené. :D

Köszönöm!


2012. febr. 22. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint öltözködési stílusra gondoltál?
2012. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, öltözködési stílusra. Köszönöm a helyesbítést!
2012. febr. 22. 17:11
 3/12 anonim válasza:
valami jellemzőt tudsz mondani?
2012. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nehezen, nem tudom leírni; stílusos. Nem nagyon tudom megfogalmazni. Tudom, ez így nem elég.
2012. febr. 22. 17:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem ezek nagyon tetszenek, és hasonló stílusban is öltözködöm, de biztos nem erre gondoltál. :)


[link]

[link]

[link]


24/n

2012. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elegáns és stílusos egyben, de nem az üzletasszony stílus... Nem tudom továbbra sem.
2012. febr. 22. 17:16
 7/12 A kérdező kommentje:

#5! Ilyesmire gondoltam! :D Jaj, ezt a stílust annyira szeretem a lányokon/hölgyön! Nagyon jó stílusod van! :D

Ennek mi a neve nem tudod?

2012. febr. 22. 17:18
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Nahát! :D Hogy ráhibáztam! Ennek kérlek az a neve, hogy nőies öltözködés. :) Igazából nem tudom, hogy a divatvilágban van e valami konkrét elnevezése. Egyszerűen csak nőies. Örülök, hogy vannak fiatalka fiúk, akiknek ez tetszik, és nem az óriás deszkás cipős, rózsaszín halálfejes pólós cuki lánykák stílusa. ;)
2012. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ez is olyasmi -remélem működik a link.


Igen elfelejtettem a kulcsszót; nőies. :D Nőtlen vagyok és remélem, hogy ehhez hasonló stílusú lánnyal valamikor majd megtudok ismerkedni. :D Annyira tetszik, hogy el sem tudom mondani. :D

Köszönöm!

2012. febr. 22. 17:26
 10/12 A kérdező kommentje:

Még ezek is:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Na jó nem linkelek többet, mert úgysem nézi meg senki. :D

2012. febr. 22. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!