Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "Nap...

Mi a véleményetek a "Nap Szépe" lányokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az egyik ismerősöm kitalálta, hogy jelentkezik Nap Lánya/Szépe fotózásra. Mivel tényleg nagyon szép lány, ezért be is választották, hamarosan fotózzák.

Megnéztem pár fotósorozatot az aktuális lányokról, és aggodalmamat fejeztem, hogy ki, hogy ez szerintem nem túl jó ötlet. A többség miniruhában, vagy bikiniben pucsít valamilyen tereptárgyon. Kicsit tartok attól, hogy ez a fotósorozat később gátolná abban, hogy jó munkahelyet kapjon.

Nektek mi erről a véleményetek? Ti elmennétek egy ilyen fotózásra?


Aki nem tudná miről beszélek, egy link: [link]



2012. febr. 23. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a lányok 70%-a kifejezetten átlagos, 25% ronda és az az 5% a szép. Nem jelentkeznék soha ilyenre (pedig a képeket elnézve megtehetném. Szerintem amúgy is kur.vásak azok a lányok. A szépség nem a fenék domborításból és a csücsörítésből fakad hanem a szép mosolyból és szempárból. Na ezek a lányok nem ilyenek. Meg aki tényleg szép nem ilyenre nevez hanem rendes versenyre :)
2012. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Igazad van, tényleg nem előnyös ez egy tisztességes munkahelyen, meg mindenben igazad van, amit írtál. Ha tudod, beszéld le róla!
2012. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oda bárkit bevesznek, aki odamegy kihivó ruhában. Még 1 szép lányt sem fedeztem fel köztük
2012. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam/próbálom róla lebeszélni, de ő csak annyit lát, hogy szép lányok, szép ruhában. Bár mondta, hogy fürdőruhás képet nem vállal, mert az már tényleg sok.

Szerintem már a ruhás képek is sokak....

2012. febr. 23. 09:40
 5/11 anonim válasza:
100%

Persze hogy beválasztották.

Nem tudom, hogy most mennyit kell érte fizetni, de 4-5 éve a lányom osztálytársnője is benne volt (boon és észak), akkor 10ezret kellett fizetni. (mármint akkor voltak osztálytársak, azóta már végeztek a sulival)

2012. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a nap szépe pályázat jobban tetszik,ebben természetesek a lányok és nem pucsitanak:) : [link]
2012. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szörnyűek. Vagy magamutogató ribik vannak olyan indíttatásból mintha a Playboy-ba menne a kép, vagy ocsmány emberek akik még azt is hiszik hogy presztízsértékű vélhetően ingyen puccsítani egy kanapéról.


A képekből 1 ízlésesebb példányt kap a regionális napilap a hátoldalára, és a maradék 40-70 kép megy az online felületre. Ezt évekkel később is el lehet érni, és még ha most tetszik is az esemény, hiszen te vagy a középpontban, lehet később megbánod hogy bármikor előkereshető, ahogy hatalmas dekoltázsban terpesztve sejtelmesen a lábad között pihennek kezeid, és a p*csaszoknya miatt lényegében csak a kezeid takarnak el valami intimebbet belőled. Valahogy most ez a szint, mintha csak egy beugró lenne egy komolyabb kasztingra.


Szvsz nekem van ismerősöm aki ilyen szituációban rendszeresen részt vesz, de ő az először taglalt kategóriába tartozik (és egy **lye **csa). Van olyan is, akinek más értékrendjei vannak, ő például a felkérést is elutasítja mert huszadrangú egy ilyen megjelenés. Amíg van egy visszafogott képed, és jól mutat az újságban, aminek örül a nagymama, az rendben van, de ami az online felületre kijut, a sok esetben már gusztustalannak mondható (ember + szituáció) képek sorozata nem előnyös, legfeljebb annak aki még agyilag a pózolás-buli-fiatalvagyokmostkellélni szentháromságban hisz.

2012. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában ez a divat sajnos, minél kirívóbb képeket csinálni, minél kevesebb ruhában. R*banc stílus, mondjuk így.

Én azt nem értem, h minek az ilyet erőltetni. Egy ápolt, normális lány, aki nem puccsít egy képen sem, nem fényképezi magát a tükör előtt az ujjával a szájában, előbb talál magának akár egy jó munkahelyet, akár egy hosszútávú kapcsolatot, mint az ilyen riherongyok.

25/F vagyok, és a korosztályomban a pasik többsége él hal az ilyen ribikért. Szerencsére én nem ilyen vagyok, nem így neveltek.

Anélkül nem lehet vki elégedett magával és a testével, h ne mutogatná meg mindenkinek?

2012. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Közönségesek, sajnos. Az igazi szép lányoknak van eszük is, hogy így ne alacsonyítsák le magukat. Szerintem.
2012. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 14:39-nek teljes mértékben igaza van. Ezért nincsenek soha igazán szép lányok ilyen helyeken. Még a szépségversenyeken is marha ritkán...
2012. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!