Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen tapaszta...

Lányok, nektek milyen tapasztalataitok vannak a köldökpiercinggel? Szeretnék csináltatni, de előbb jó lenne tudni, hogy másoknak milyen elményeik vanak vele.

Figyelt kérdés
előnyök, hátrányok jöhetnek, a barátaitok, esetleg pasitok, hogy reagált rá? köszi! :D 16/L
2012. jan. 7. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Több mint két hete csináltattam. A szúrást érzéstelenítették, de így is fáj.. de ez egyénfüggő:) nincs begyulladva, szépen gyógyul. A barátaimnak (beleértve a fiúkat is) nagyon tetszik. Pasim pedig nincs:)

15/L

2012. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Tegnap csináltattam, egyelőre nekem is rendben van. Hátránya sztem max addig van amíg gyógyul.. az a kb 2hét. Kb. 10 másodpercig fáj, amíg átszúrják gyorsan. Ajánlom a Westend Tattoo-t, ott csináltattam az orromba is a pc-t (szuper gyorsan dolgoznak és jó ékszerekkel).


18/L

2012. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 éve szúrták akkor 15 voltam, nekem nem fájt egyáltalán, és amúgy nagyon szexi, én észre se veszem h bármi is lenne a köldökömben mert hozzászokik az ember.. Nem zavar olyan mintha nem is lenne, de kinézetre pöpec és mindenki szexinek találja..
2012. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én december elején csináltattam.A barátimnak|barátnőimnek nagyon tetszett.Szerintem te is csináltass.Első héten nem volt begyulladva,csak 2.héten,és januárig gennyezett,és nagyon csúnyán be volt gyulladva,de már nem.Pasim nincs.:|
2012. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 éve van. Nekem egyáltalán nem fájt, se akkor amikor szúrták se utánna. Be sem dagadt meg semmi. Ez egyénfüggő. A barátok, pasijaim (exek, mostani) véleménye abszolút nem érdekel, az a lényeg, hogy nekem tetszen. De általában csak pozitívat kaptam!=))
2012. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 éve meg van. Elérzéstelenítik, és én egyáltalán nem éreztem semmit. De ahogy előttem is mondták, ez egyén függő. Míg meg nem gyógyul teljesen addig macerás vele a tisztálkodás. Strandra ne menj... Célszerű télen megcsináltatni, hogy nyárra szép legyen.
2012. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve van, a szúrás egy icipicit fájt, de max fél percig, és az sem volt annyira vészes. Túl lehet élni, a látvány kárpótol :) Előfordulhat, hogy még pár óráig kicsit ég, de nálam nem volt vele semmi gond. :)
2012. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem április óta van,hogy nyárra szépen begyógyuljon :D A barátaim azt mondták jól áll,meg szép:D a pasimnak is nagyon tetszett/tetszik :) Én nem bántam meg:D
2013. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!