Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen tapaszta...

Lányok, nektek milyen tapasztalataitok vannak a köldökpiercinggel? Szeretnék csináltatni, de előbb jó lenne tudni, hogy másoknak milyen élményeik vannak vele.

Figyelt kérdés
előnyök hátrányok jöhetnek! és hogy a srácoknak mennyire tetszett! köszönöm előre is 15/L
2012. jan. 2. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a barátaim imádták, nem fájt amikor lőtték, ha pesti vagy akkor a pólusba csináltasd,olcsó is és jófejek, előny? nem kopasz a hasad:P hátrány: az elején vetkőzésnél beleakadtam ,de már nem, vagy nem veszem észre 20L
2012. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem szép köldököm van, gondoltam pont beleillik egy piercing, a csináltatás nem fájt, de a csipesszel úgy megszorította, hogy ott maradt a nyoma, persze véresen, 3 hétig, de ez még nem is lett volna nagy gond, csakhogy a mondott 1 hónap helyett 4 hónapig gennyedzett, fájt, stb. Ja és a macskám is pont mindig abba kap bele. Egyébként a vőlegényemnek is jobban tetszett simán a hasam, mint így....mondjuk nekem tetszik, meg amikor nyáron nyaralunk, szívesen mutogatom a tengerparton, meg az extravagáns bikinijeimhez passzol...de ezt te döntsd el
2012. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fájt az átszúrás, kb 2 napig volt szép,onnantól kezdve állandóan gyulladt és gennyes volt,szóval ki kellett venni. :( (csak hogy tudd,ilyen is van)


17/L

2012. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Több mint két hete csináltattam. A szúrást érzéstelenítették, de így is nagyon fáj:s Semmi baja nincs, szépen gyógyul. nem kell hozzá sok idő max. másfél hét és teljesen gyógyult lesz:)

Az az egyetlen hátránya nekem, hogy néha elfelejtem hogy ottvan és ezért belekapok és pár napig piros. de már elmúlt és egyátalán nem fáj:)

2012. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Februárban lesz egy éve hogy megcsináltattam, nagyon félek a tűktől , sokáig tartott míg rávettem magam. de elmentem. hát lefújta érzéstelenítővel, és átszúrta :) nagyon féltem, de a szúrás nem fájt. sőt, szerintem csak az ijedségem miatt hittem azt h nagyon fog fájni. annyi volt hogy au :D de utána sem fájt, már szinte másnap tudtam hason aluszni vele. a hátránya az volt hogy nekem sok idő volt amíg begyógyult , februártól szinte nyár végefelé gennyezett, de kenegettem, ápolgattam. de utána teljesen begyógyult :) örülök , sőt nem bánom hogy nem vettem ki 1 2 3 hónapi gennyezés után. én nagyon szeretem, csinos, és nagyon boldog voltam amikor megcsináltattam. hülyeség de jobb nőnek éreztem magam ,és büszke voltam rá :D így 1 év után már teljesen megszoktam, az lenne a furcsa ha nem lenne ott :) szeretem, és nőies, és csinos, és jobban feldobja az amúgy is gyönyörű női testet :)
2012. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szia:) én 2010 decemberében csináltattam. ott ültem a miskolci pláza mekijében mikor beugrott az ötlet. bementem és megcsináltattam :D ez tőlem meglepő mert sosem spontánkodom, mindig mindent 2000x meggondolok. nem bántam meg, eleinte sebes volt, föleg azért mert sokat bele kaptam (törölközö, polo felvétel stb) egy idő után megszokod, és már észre sem veszed... két kenceficét irtak fel rá, azt azért jo ha használod minél tovább annál jobb:) barátom van, rajta kivül más fiu nem nagyon látta, de neki nagyon tetszik:) persz egy tök lapos hasu lánynak nem áll jól, szóval először kérd ki vki véleményét:) a ényeg h vágj bele, sokat nem veszithetsz. ha nagyon fog utána gennyezni mert mondjuk a te bőröd nem birja, akkor kiveszed és pont. :) hajrá! :)


ja és persze eleinte ne valami diszeset válassz bele!! :)meg nem is szabad kivenni-kicserélni egy ideig, de ezt ott ugyis el mondják majd. ha nem mondanák akkor pedig feltétlenül kérdezz rá!

2012. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D meg fogom csináltatni, de szerintem majd valamikor nyáron, hogy a tesióra, meg ilyenek ne zavarjanak be! köszönöm a tanácsokat!
2012. jan. 20. 15:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

18:01-es vagyok

Nyáron nem szabad! Könnyebben beleizzadsz amitől begyulladhat és másfél-két hónapig nem is mehetsz strandra.És a tesi miatt csináltattam téli szünetbe ami nagyon jó időválasztás volt. Nekem éppen ma van meg egy hónapja és nagyon szépen begyógyult:) De nyáron semmi esetre se csináltass szerintem.. meg fogsz vele szenvedni:/

2012. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem fájt és most ki is kellett vennem mert elvékonyodott a bőröm és undorito. SOHA TÖBBET!
2012. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Holnap lesz egy hete, hogy megcsináltattam, és imádom:) Annyi a gond wele, hogy sokszor elfelejtem még, hogy wan, belakapok, fáj pár percig, aztán jó...na meg...állítólag mindenkinek gennyezik..nekem is, de csak nagyon minimálisan fáj... Fura módon, jobb nőt látok a tükörben, ha belenézek:p Szúrást kibírtam, utánna ugráltam meg minden...:) Sztem csináltasd meg(:
2012. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!