Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiatalok ízlése mikor...

A fiatalok ízlése mikor változott meg ennyire?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem kéne beleszólnom...de ezt most muszáj kiírnom magamból. Annyira furcsa, hogy a 11-18 éves lányok közül egy csomóan elkurv*sodtak. Ha összehasonlítok egy 2004-es és egy 2012-es 15 éves, akkor egyszerũen ledöbbenek, hogy elferdült a fiatalok ízlése. Tegnap megnéztem az Ottalvós buli c. filmet, ami 14 évesekrõl szól, és olyan jó volt látni, hogy még a menõ csajok is visszafogottan öltöznek, nem pakolják ki magukat. És az is feltũnt, hogy szinte nem is viseltek feketét, hanem csupa színes cuccot, manapság pedug szinte mindenki csak feketét hord, fõleg azok, akik nem képesek leállni az evéssel. Persze ezzel még nem is lenne baj, de miért kell olyan ruhákat felvenni, amelyek kihangsúlyozzák a kövérséget? Cicanadrág, amin át látszik a bugyi, mert nem képes felvenni egy hosszabb felsõt, fényes anyagú pufidzseki, a könyökhajlatban hordott kistáska, melegítõnadrág?? Mert ilyet is láttam már, csinos kis sneakerrel(ez konkrétan az egyik plázacicás lány, akit minden nap látok). Undorító szerintem, hogy hogy öltöznek egyesek. Plusz még az agyonszolizott bõr, tonna smink, agyonvasalt haj... Bocsi, ha bárkit megsértek.
2012. febr. 26. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Üzlet,pénz,médiakontroll minden szinten.

Semmi más.

2012. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Voltak, vannak, lesznek ízlésficamosok, és feltűnő jelenségek.
2012. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért kell bocsánatot kérned? Ha valaki hülye, azt hülyének kell nevezni. A kultúra lassan-lassan de biztosan lefelé megy, vulgarizálódik és ostobásul el. Darwin igazából nem a múltról írt, hanem a jövőről. Ma már nem is olyan nehéz elképzelni, hogy egyszer nem is olyan messzi utódaink a fákon ugrálnak majd.
2012. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az írásoddal, de:

- a médiából ömlik folyamatosan ez

- ez most a divat, és mennek utána, mint a birkák

- ő dolguk, csak ne csodálkozzanak, ha csak 1 éjszakára kellenek

2012. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként én magam is 15 éves lány vagyok, szóval ne úgy képzeljétek, hogy egy 70 éves nagymama írta ezt. Azt még elfelejtettem, hogy a fiúk pedig úgy öltözködnek, mint a melegek. Nincs is kedvem ahhoz, hogy barátom legyen, alig találni normális srácot.
2012. febr. 26. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Mi meg annak örülünk, hogy van még ilyen fiatal, aki így látja! Te gondolkozol jól, Te látod jól a dolgokat, szóval nyugi, maradj ezen az úton!
2012. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, de a melegeknek nincs tipikus öltözködési stílusa. Az, hogy feminim jegyeket hordoz a fiúk divatja, na az tényleg csak divat.
2012. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem azt sajnálom, hogy így öltöznek a fiatalok, hanem hogy vevők rá a családapák.

én ezt sajnálom.

2012. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Részben igazad van, majd ki fogják nőni, amikor belátják, hogy nem csinosak, csak nevetségesek.


Nekem a "kedvenc" párosításom : deszkáscipő cicanadrággal,valami ronda bebújós kapucnis, kenguruzsebes felső+ nőies táska.

Ez mi ez ? :D

Vagy csini nadrág, magassarkú, nőies felső, smink, festett körmök, de úgy ömlik a száján a szenny, hogy csak nézek. Minden második szava b-szd meg, ge.ci, ku-rva, rohadjál meg stb.

És akkor ez mi ez ?

2012. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Emlékszem,amikor 14-15 évesek voltunk.Emlékszem,hogy ilyenkor még abszolút nem volt közeli kapcsolatunk a testiséggel,már azon agyaltunk,hol szeretnénk majd egyszer továbbtanulni,mi legyen belőlünk,melyik fiúval dumáljunk,és ha csinosak akartunk lenni,felvettünk egy jó szabású blúzt farmerral.Nyilván akkor is voltak életcél nélküli,agyonfestett cicababák,de nem volt ilyen mértékű akceleráció (felgyorsult fejlődés),és agyonszolizott bőrt,meg b..zis fiút alig lehetett látni. 25/N
2012. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!