Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok más, mint a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok más, mint a mai fiatalok nagy része? Miért változott meg ennyire ez a dolog?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kérdést látok itt,hogy 13-15évesen x mellméret jó-e,vagy 13-15évesen ekkora a f.rkam ez jó?Nem értem...miért foglalkoznak ennyit a tinik ezzel?Attól,hogy ennyit foglalkoznak ezzel nem lesz nagyobb...meg azok a kérdések,hogy "a teltebb lányok bejönnek nektek fiúk?" "mit gondolsz egy ilyen srácról" és akkor leírja h néz ki...Ha csajozásról,pasizásról van szó rögtön az jut eszükbe,hogy elég jól néznek-e ki...

Azzal szinte nem is foglalkoznak,hogy milyenek belülről...csak a külsőségekre mennek...Most is felvett 2srác msnre nem is tudom kik,na mindegy.Egy suliba járunk és láttak,azt mondják hogy milyen jól nézek ki,meg szép vagyok,csinos vagyok....nem is ismernek de úgy nyomulnak,hogy azt el se tudom mondani...nekem ez nagyon nem jön be le is töröltem őket msnről.Arról nem is beszélve,hogy csak a mi osztályunkból vagy 5-6lányt vettek fel msnre és mindenki ilyeneket írnak.

Bár én még nem voltam szerelmes,azt gondolom,hogy a mai fiatalok nem tudják mi a szerelem.Persze fontos a külső is,hogy adjon magára az illető,ápolt legyen DE nem ennek kellene lennie a legfontosabbnak.A belső értékek sokkal fontosabbak.

Nem tudom velem van-e a baj,én vagyok-e a más,mert én nem így látom a dolgokat,mint a mai tinik.Nem foglalkozok a mellméretemmel,mert tudom,hogy annak aki majd igazán szeret nem ez fog számítani...És az sem érdekel,hogy mennyire helyes a srác,ha ápolt és ad magára illetve megvannak azok a tulajdonságok amik szerintem fontosak akkor bármi lehet köztünk....

Ráadásul úgy érzem,hogy abban,hogy még nem volt barátom az is közre játszik,hogy más vagyok mint a többi tini és ez bánt...vágyom a SZERELEMRE,arra,hogy igazán szeressük egymást egy fiúval.

Bocsi,hogy kicsit hosszú lett.

Ti mit gondoltok erről?

14,5/L


2009. okt. 23. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

Hát ha neked nem a külső számít akkor nekem való vagy.

Ha te szereted azokat is akik nem éppen szépek akkor csak írj. Kiváncsi leszek írsz e. De nemhinném hogy fogsz.

2009. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem gondolod rosszul-teljesen jól gondolkodsz,sztem érettebb vagy a kortársaidnál és más és értelmesebb dolgok foglalkoztatnak jelenleg Téged :O)

Azt látják egymástól,netről,TV-ből,h minél trendibb legyél,sexelj idő előtt,ha nem az már ciki,bulizz és igyál minden 7végén-kiábrándító és idő előtt ki fognak égni! De jó,h én nem így nőttem fel! De nagyrészt ez neveltetés kérdése is!

2009. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

te valamit nagyon is félreértettél.

Fontos a külső,DE nem úgy,hogy mekkora a melle,f.sza valakinek,hanem,hogy legyen ápolt,igényes.

2009. okt. 23. 20:42
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Dettó ugyaneszt gondolom, persze azért foglalkozok ezekkel a dolgokkal, de ennyire sztem mindenki foglalkozik :) Jah és nehogy általánosítás legyen belőle, én nem szoktam fűnek fának udvarolni , csak aki igazán bejön, és itt legfőképp a belső számít..., persze a külső is hogy legyen igényes meg ezek, és hogy megogjon benne vmi.

15/F

2009. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
De miért nem fontos? Most ha valakinek van egy tíz centis akkor nyilván nem lesz jó a szex. és ezt már jobb előre tisztázni aztán jöhet a többi. És ez nem külsőség mert ennek funkciója van. Régen mikor elkezdtem beszélni telefonon egy lánnyal szinte a második kérdésük volt hogy na és nekem mekkora. (első voltam)
2009. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Számomra annyi a fontos,hogy megfogjon valami az illetőben,ez pedig belülről fakad.Szeirntem minden a kisugárzáson múlik,nem azon,hogy mekkora a melle vagy a farka valakinek.
2009. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

énis 15/L vagyok:)

és énis sokat foglalkozok olyanokkal h mekkora a mellem meg ilyenek de szerintem sem az a legfontosabb:)

és szerintem nagyon is jó h így vélekedsz a témáról:D

szerintem korodhoz képest nagyon érett vagy:D

2009. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező észrevételeit csak megismételni tudom (persze fordított szituval).

Én is ugyan ezt veszem észre.

16F

2009. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

A kérdésedre a válasz: Igen te vagy más!Én ezt pozitív értelembe mondom.Tetszik a hozzáállásod én is ilyen csajokat keresek mint amilyen te vagy!Sose engedd hogy a környezeted megváltoztasson!Ne félj más lenni:)

17/F

2009. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy másoknak már volt barátja, nem jelenti azt, hogy voltak már szerelmesek. Manapság a fiatalok kapcsolataik nagy része nem érzelmi, hanem "fizikai" alapú, azért vannak együtt, mert jöl érzik magukat az ágyban és a kapcsolat egyébként szinte baráti. Ha szerelemre vágysz, nem maradtál le még semmiről:)
2009. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!