Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mükörmös termékeket pl a...

A mükörmös termékeket pl a porcelánt liguidet vagy épp a zsirtalanitót tesztelik állatokon?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl a crystal nails termékekre, moyrára.

2012. febr. 28. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a cégeket.
2012. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ők biztos nem tesztelnek állatokon, ugyanis nem gyártók, csak forgalmazók. Mint ahogy magyarországon az összes. A termékeket főleg ázsiában és az usa-ban gyártják.
2012. febr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem.Moyra honlapjára fel is tettem a kérdést.És ök valóban nem,de ahonnan szerzik az alapanyagokat azok végeznek állatkisérleteket :(
2012. febr. 29. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted, hogy kéne kikísérletezniük, hogy egy anyag ártalmas-e az élő szervezetre??
2012. febr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát például gyilkosokon akiket eltart az ország..börtöntöltelékeken,vagy pedig mint az oriflame önkénteseken!
2012. febr. 29. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélj velük, hátha vevők az ötletedre.
2012. febr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezővel értek egyet, nekem is ez jutott eszembe, hogy pl. állatkínzókon, meg akik engedélyezik ezt azt egész dolgot, illetve sok cég önkénteseket használ, ami egy nagyon jó ötlet, mivel nem hinném, hogy az állatokat bárki megkérdezte, hogy szeretnék-e ha így kínoznák őket.
2012. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!