Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Körte" (homokóra) alak...

"Körte" (homokóra) alak 13évesen? Normális? Fiúk szerintetek ez vonzó vagy taszító?

Figyelt kérdés

Az alakom "Körte"(homokóra)(széles csípő, keskeny felsőtest), és nekem széles a csípőm nagyon és a seggem is nagy..ráadásul a hasam is nagy egy picit.. kb. ilyen alkatom van:

[link]

Fiúk?? az alkatom vonzó vagy inkább taszító???


2012. febr. 28. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Énis így nézek ki kb, csak kisebb segg+comb. Én utálom a testem, mások szerint nem rossz.
2012. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na most. Az vagy körte vagy homokóra. A homokóra keskeny derék stb Pl:

[link]

Ezpedig a körte alak: [link]


Amit te linkeltél képet egyáltalán nem látszik az alakja szerintem.

2012. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. kommentelő igen az első kép.. kb. olyan testalakatom van csak nagyobb pocim + vastag comb meg nagy fenék...:) a fiúk többségének bejön... (: szeretném ha az itt jelenlévő fiúk is elmondanák a véleményüket..:D
2012. febr. 29. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem az alakoddal van baj, hanem, hogy 13 évesen ez érdekel.

Mit számít, hogy bejössz-e a fiúknak, amikor még csak egy kislány vagy? (Lehetsz bármennyire is érett, a korodat nem változtathatod meg)

2012. febr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.válaszoló.. azért írtam hogy "fiúk szerintetek ez vonzó vagy inkább taszító?" mert nagyon tetszik egy srác.. és a fiúk agyilag majdnem hogycsak egyformák..x)) ;) és egyáltalán nem érzem magam érettebbnek a koromnál. ;D
2012. márc. 6. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is vagy az ha úgy gondolod, hogy a fiúk agyilag egyformák.
2012. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TXCowboy ***** válasza:
Körte az jó, nőies.
2017. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!