Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gondolják a dohányos...

Miért gondolják a dohányos nők, hogy ha szépen vannak sminkelve, csinosan öltözködnek, akkor kevésbé számít, hogy büdös a szájuk, sárga a foguk és a körmük?

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolja egy dohányos pasi, hogy nem számít, hogy büdös a szája, csak legyen szép izmos a szteroidoktól?
2012. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Mitől gondolod hogy a szteroidoktól izmos leszel? :) Amúgy nem csak a dohányos nők vannak szépen sminkelve vagy öltözz

ködnek csinosan, ez egyfajta igényesség szerintem, attól hogy valaki dohányzik még nézhet ki jól, és nem feltétlenül sárga a foga vagy a körme, sőt, a rágógumit is feltalálták már.

2012. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Attól, hogy dohányzik még lehet igényes a külsejére. Lehet műkörme van, ami nem sárga, a fogát fehérítteti és rágózik cigizés után.
2012. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Miért gondolják a nemdohányzók, hogy a dohányzók másik bolygóról származnak? :) Lassan kezdik két külön fajként emlegetni és ez hátborzongató.

Egyébként dohányos vagyok, nő vagyok, nem büdös a szám, nem sárga a fogam, de még a körmöm sem.

Most akkor mi van? Error?

2012. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Miért, Te nem a Marsról jöttél, mint én? :D Napi egy dobozzal szívok én is, de se a fogam, se a körmöm nem sárga, napi 3x mosok fogat, meg van rágóm is, meg nem mondaná senki hogy cigizek. De ugye mi vagyunk azok akik tönkretesszük más állampolgárok életét a füstöléssel, 30éves korunkban tüdőrákot kapunk ami sokba kerül az államnak, minket kell megköpködni. Holott pl a McDonaldsban kapható kaják, vagy az ezer éves BKV-buszok sokkal károsabbak, de azokat ugye nem lehet üldözni. :)
2012. febr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem akárhogy rágózik valaki, akkor is érezni. Ha máshol nem, akkor a kabátján vagy a haján.
2012. febr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás és az igénytelenség NEM ugyanaz! Nagyon sok nem dohányzó, viszont hallatlanul igénytelen nő is van. Nem függ össze a kettő!
2012. febr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló, aki komolyan gondolja a tesépítést, az nem dohányzik.
2012. febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Na, azok (a dohányosok) akik így lepontoztak, akkor menjenek és szagolják meg a kabátjukat.

Várom hogy milyen eredmény született.

2012. febr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt mindenki lepontozgat mindenkit. Vannak ilyen topikok. Engem is lepontoztak, amiért dohányzom és nem vagyok büdös. Ez aztán tényleg vérlázító :) Az, hogy ki milyen ember, teljesen mindegy, olybá tűnik, a dohányzás határozza meg az embert. Hurrá!
2012. febr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!