Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Ma vettem csirkemell...

SOS! Ma vettem csirkemell filét és most látom ahogy felhasználnám, hogy az egyik elég sárga színű, felhasználhatom, vagy dobjam ki? Nem büdös!

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem büdös, gusztustalan nyálkás, és a lejárati idő is stimmel (vagyis azon belül vagy), akkor én nem dobnám ki.


Üdv!

2011. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem büdös, nyugodtan használd fel. Mivel több filét vettél, így nem egy csirkéből van. Lehet hogy más táppal etették a "sárga mellűt". Az igazi tanyasi csirkének amúgy is sárgásabb a húsa alapból.
2011. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az ugrott be, hogy más tápot vagy több kukoricát kapott, azért sárgább.
2011. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hová fajult a világ:)))))))))Ha sárga csirkehúst látunk, már ki akarjuk dobni.Pedig az lenne a természetes.

Nehogy kidobd, ritka példányt fogtál ki. Örülj neki.

2011. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az a normális, a kukoricás csirkemell.
2011. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Vagy éppen már egyszer le volt fagyasztva, és a sárga részt megcsípte a fagy,mert nem volt jól becsomagolva!

Persze ettől még jó,nyugodtan készítsd el!

A valóban romlott nyers húst, azonnal kiszúrja az emberek többsége!

2011. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Egyébként kezdő háziasszony vagyok,szóval nem az a tipus aki 20éve főz,hogy tudjam milyennek kell lenni.
2011. márc. 17. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!