Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » HOGYAN tudnám az ÉLETEMET...

HOGYAN tudnám az ÉLETEMET megváltoztatni?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok!Dög unalom az életem,suliból hazaérek egyből gépezek hajnalokig majd lefekszek,felkelek és újból ugyanaz a nap.Évek óta ez megy lassan 6 éve!Unom az egész életemet.Végzős fodrász vagyok.Hébe hóba hétvégén haverokkal megyünk kocsmába csocsózni utána a kikötőbe bulizni,hülyítjük a csajokat tánc smár sex és annyi!Kapcsolatra se vágyok igazán.Semmi se tud érdekelni!Család az széthullott.Szerintetek ez miért van?Mit tegyek?
2012. febr. 29. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Találj valami hobbit. Kezdj el tanulni valamit, járj el úszni, futni, táncolni, tanulj meg valami hangszeren játszani, vagy akármi. Nagyot tud dobni az emberen az ilyenfajta változás, saját tapasztalat. 23/L
2012. febr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló szavait ismételhetném csak. Viszont a baj az, amit le is írtál, hogy semmi nem tud érdekelni. Ez egy ördögi kör, mert a semmittevéstől és az érdektelenségtől fokozódik ez a lelkiállapot. Valahogy ki kéne pattannod belőle, mert csak húz lefele, az ilyesmi vége általában az alkoholizmus meg a depi. Próbálj apróbb célokat megvalósítani először, aztán majd egyre aktívabbá és érdeklődőbbé válsz remélhetőleg. Az ürességet csak feledtetni lehet a társasággal meg a bulizással, de megszüntetni nem. Gazdagítani kell a lelkivilágot, csak ez segíthet hosszú távon.
2012. febr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is pont erről beszéltem barátommal , hogy olyan monoton manapság már minden.. én is iskolába járok, hazamegyek tv-t nézek alszok, ez megy minden hétköznap, hétvégén sem megyünk mostanába sehova, mert hát nincs pénz, vagy barátom dolgozik, vagy éppen nem de fáradt így azért nem megyünk sehova. Az emberek csak dolgoznak dolgoznak, és nincs idejük semmire... hát igen ide jutottunk.. egyébként ez szerintem később sem fog változni.. Unalom az élet:D
2012. febr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi időd van, ajánlom Paolo Coelho-tól a Veronika meg akar halni c. könyvet, pont erről szól :) ha elolvastad, leírhatod mire jutottál :)
2012. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Paulo Coelho helyett van irodalom is, ami segít. Sőt főleg az segítene a legtöbb emberen.
2012. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 HJucus válasza:
Nem tudom,de nekem meg a sulis éveim hiányoznak nagyon...:) Az,hogy most dolgozom,sokkal monotonabbnak tűnik,mint anno a suli,haverok,bulik :)
2012. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ugyanigy vagyok vele .csak nekem még barátaim sincsenek akkiel elmehetek. ha te unod én mit szoljak?

18 l

2012. jún. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is unalmas az élet. Vannak barátaim, velük nagyon jól elvagyok, de nem lehetek minden percben velük,mert messze is laknak, meg ugye más dolguk is van. Nekem is akad dolgom, de hamar letudom, és utána unatkozom. Azt remélem hogy végre ez abbamarad mikor eljutok egyetemre.
2012. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak lányban... de pont a napokban határoztam el, hogy az életem minden területére kiterjedően változtatni fogok, most még az időmbe is belefér, hogy ezzel törődjek...

Első körben én mozogni kezdtem el, ezt már be is vezettem (bár egyelőre csak pár napja tart, de nem hagyom majd abba).

Szerintem te is kereshetnél valamilyen szimpatikus sportot, attól én pl jobban érzem magam. Azt is lehet együtt csinálni, barátokkal, máris egy újabb program. Kezdetnek szerintem megteszi.

2012. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sport szerintem is jó, de én a helyedben (mivel úgyis végeztél azóta) elutaznék 1-2 hónapra valahova! Közvetett cél lehetne, hogy megkeresed a rávalót, aztán uccu neki! Ha olyan helyre mész, ahol nincsen úgy kolbászból a kerítés, mint nálunk, akkor az sokat adhatna neked...motivációt, ötleteket, életörömöt...
2012. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!