Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 évesen baj ha csak szempill...

12 évesen baj ha csak szempillaspirállt és Labellot használok? Atöbbiek csúfolnak hogy nem vagyok sminkelve

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
Ó, légyszi pontozzatok le, mert rohadtul nem vagyok veletek egy véleményen. :D
2012. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
itt valakinek nincs igaza....12 évesen még kislány...minek kéne neki sminkelnie...????????????? na ne csináljátok már most komolyan......nem értelek titeket mert attól hogy xy már ezt meg azt csinálta akkor meg akkor attól ennek a szegény kislánynak nem kéne...Na adok egy tanácsot ...RÁÉRSZ MÉG SMINKELNI ....60 ÉVESEN IS
2012. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 candykiller ***** válasza:

Jaj istenem semmi baja nem lesz...!

Én szájfényt szoktam használni,nagyon-nagyon-néha szempillaspirált kb. 2 havonta 1×...de szájfényt mindennap...Semmi bajom;) Jah és én is 12 vagyok:)

2012. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szerintem ez hülyeség. Nálunk (egy rakás hatodikos) sminkel vagy öt ember (kihúzza a szemét, feltesz egy kis spirált) és vannak páran, akik kikenik az egész arcukat. De nálunk azok a legszebbek, akik csak addig süllyednek, mint te.

Mi azokat csúfoljuk, akik rendszeresen kikenik magukat mindenféle rikító meg fekete színekkel. Szóval emiatt nem kell aggódnod, neked van igazad :)

2012. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell ezt a "kislányt" így leoltani?! Ti nem volttatok kiskamaszok? Az ilyenekből lesznek a sz@rfej szülők, mint ti! Tök normális, érdeklődik, keresi a "helyes" megoldást, erre leugatjátok?! Biztos őszinte kapcsolatotok lesz/van a saját gyerekeitekkel is. :S

Én 25 éves vagyok, két gyerekem van, de hogy nem leszek ilyen lehurrogós bunkó 50 évesen sem, az ziher!


Kérdező!


Sztem ennyi pont elég, ez szépen kiemeli a vonásaidat. Lehet kapni színezett Labellot, de csak a selyemfényűt vagy a rózsaszínt ajánlom, mert a pirosak/sötétek inkább gázak! Meg van az Avonnak is több színezett ajakápolója. ;)

Amit én használok: számmal megegyező színű kontúrceruza (csak h szebb legyen a vonala, nem húzom nagyobbra, és ezt érdemes gyakorolni;)) és Carmex színtelen ajakbalzsam, amitől picit teltebb lesz a szám. :) De a Labellokkal sokkal egyszerűbb, ha nem akarsz variálni.

Ha problémásabb a bőröd, vagy foltos, vagy ilyesmi, akkor esetleg vegyél színezett hidratáló krémet. Alapozót sztem ne, mert az macerásabb, függ, h milyen a bőröd típusa, alá kell-e dolgozni...stb. Sztem felesleges vesződni vele, ha meg csak úgy felkensz vmilyet, azzal többet árthatsz, mint használsz, é még rosszul is állhat, ha mondjuk a szín nem jó. Az röhejes lehet.


Szóval ha rám hallgatsz:

Szempillaspirál (minden este mindig szigorúan lemosni!!! ;))

Ajakápoló

Esetleg színezett hidratáló arckrém


A többiekkel meg ne foglalkozz, mert hidd el nekem, 10 év múlva 30-nak fognak kinézni a sok sminktől, hamar fognak ráncosodni, elfárad a bőrük. Épp kamaszkorban tudod megalapozni a későbbi kinézeted, úgyhogy erre fontos odafigyelni. Nem szabad tönkretenni a bőröd, nem szabad elhízni, mozogni kell, hogy ne kezdődjön el narancsosodni a combid...:P Ezek visszafordítani milliószor nehezebb, sőt, sokszor lehetetlen! :S


Ja, és biztos lehetsz benne, h a srácoknak is jobban tetszik egy olyan lány, aki a meglévő szexepiljeit hangsúlyozza, mint egy olyan, aki újakat fest magára. :D Az olyanokat max. jól megstírölik, de ők annyit is érnek. :P

2012. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!