Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúfolnak a barátnőim,...

Miért csúfolnak a barátnőim, hogy csökött vagyok? 17L

Figyelt kérdés

Soha sem gondoltam hogy csökött lennék. Sőt, elégedett voltam a magasságommal. 166 cm vagyok már 14 éves korom óta, a tornasorban mindig inkább az első 3-4-ben voltam, a legmagasabb lány is 172 cm volt asszem, a kisebbek meg 152-158 cm körül.

Az osztályomban 15-en vagyunk és abból 4 lány. Kettő 180 cm körüli, egy 175 cm azt hiszem, és van egy 183 centis csaj. Én vagyok az egyedüli, aki 166cm.

Állandóan törpicseknek meg kiscsillagnak neveznek. legutóbb megkaptam, hogy csökött!!!

akkor mérges lettem és megmondtam a csajnak, hogy ő meg egy kétajtós debella. Erre megharagudott és a többi csaj sem beszél velem.


Érdekes a fiúk szerint meg pont jó a magasságom.


Tényleg csököttnek számít már egy 166 cm-es lány? Vagy irigykednek, hogy én nem vagyok 180? (nincs pasijuk sem, mert nem találnak, kivéve az 175-ösnek van).


2011. ápr. 27. 11:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Irigykednek. Valószínűleg törékeny, lányos vagy, és erre sok magas lány irigykedik. Én is, ja.
2011. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Ezeket nevezed te barátnőnek?! Én 22 éves vagyok, 165 cm de sosem mondtak rám ilyet. Véleményem szerint egy nő ne legyen égimeszelő, az nem nőies. Ahogy az előttem hozzászóló is mondta:irigyek.
2011. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Tuti irigység.

Én 24 éves vagyok, 162 cm, senki nem mondta még rám, hogy "csökött" és társai. Párom szólít néha Törpillának, de kedvesen mondja, nála ez bóknak számít, kifejezetten tetszik neki, hogy pici vagyok. Bár ő sem magas 175 cm.

2011. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én 165 vagyok és nem mondték még soha hogy csökött.Szerintem jobb is és szebb is ha egy lány nem túl magas.Mondjuk nekem nem is tetszenek a magas csajok.(bár az alacsonyak se,csak h félre ne értzsd,mert lány vagyok).Nos:)

Sokkal több lehetőséged van a pasik terén és szerintem formásabb is tud lenni egy alacsonyabb csaj.Ne foglalkozz velük,valoszinű éretlenek,még nem komolyodtak meg.Ha emiatt megsértödnek akkor kapják be.Tesomat amúgy csököttnek hívom,mondjuk olyan 160 cm kb.de nem csesztetésnek,meg eszembe sem jutott rola a magassága hanem egyszerüen csak jött ez h csöki,de nem haragszik rá.

2011. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy irigyek. Én 160 centi vagyok, de még senki se szólt meg a magasságom miatt. Sőt az se zavarna, ha beszólnának, mivel szeretek pici és törékeny lenni. Te se foglalkozz velük, örülj, hogy nem vagy égimeszelő. :)
2011. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Valószínűleg tényleg irigyek, főleg a 180 és 183 centisek.. Magas lánynak lenni nem mindig jó. Én mondjuk 173-175 cm vagyok, és szeretem ezt a magasságot. De nem csak én, nagyon sok fiú is mondja, hogy szereti a 170cm fölötti lányokat...és tapasztalom is. A törékenység meg nem magasságtól függ, hanem a csontoktól. :D Én sem vagyok pl debella, sőt... Viszont sajnálom azokat a lányokat, akik magasak is meg dagik is, az tényleg nem szép. Viszont ezeket a "barátnőket" (barátnők??) nem értem.. Ha a fiúknak így tetszel, meg magadnak is, akkor ne foglalkozz velük. :) Én ezért barátkozom alapból inkább fiúkkal, mert utálom, hogy a lányok többsége ilyen.

2011. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szia

irigyek ez tuti, ne foglalkozz velük.

Én 155 cm vagyok :S:S:S:S bár engem nem csúfolnak, csak a 13éves kisfiúk a suliba..

2011. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Amíg látják rajtad, hogy idegesít a piszkálódásuk, addig piszkálni fognak. Ne vedd figyelembe őket, vagy ha már nagyon durván piszkálnak, szólj vissza nekik nyugodtan. Én 160 cm vagyok, 26 éves, és imádom, hogy ilyen alacsony vagyok, a pasiknak is jobban bejött eddig, és sok magas colos lány irigy rám :)
2011. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nem vagy csökött, a te magasságod pont ideális a korodhoz képest.


Egyébként nem mindig igaz az, hogy a magas lányok irígykednek az alacsonyakra.

Én 173 cm vagyok és jól érzem magam ezzel a magassággal, még a magassarkút is bátran hordom 1-1 buliban.

Ha kihúzza magát az ember, és nem mutatja hogy kisebbségi komplexussal küzd, másnak sem az lesz róla az első benyomása.

2011. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
először is ezek a lányok nem barátnők az tuti. másodszor meg tuti hogy irigyek, a magasságod ideális, hidd el én is 164 vagyok és imádom, és a fiúk is szeretik. ne aggódj azon hogy ők mit mondanak nem kell velük foglalkozni!
2011. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!