Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz? Lehet, hogy...

Ez nagyon gáz? Lehet, hogy ezért csúfolnak? :||

Figyelt kérdés

13 éves létemre olyan vagyok arcra,mint egy 18 éves (legalább...)


mármint nem azért,mert sminkelném magam,vagy bármi,egyszerűen csak így az arcformám,az arcvonásaim matt idősebbnek nézek ki


és ha 13 évesen ennyire idősnek nézek ki,mi lesz mondjuk 20 évesen? azt fogják hinni,hogy 40 éves vagyok? :S


szerintetek az nagyon gáz,ha egy lány idősnek néz ki? lehet,hogy ezért cseszegetnek annyian,hogy ronda vagyok?


13l


2011. nov. 13. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
13 évesen én is idősebbnek néztem ki,most 30 vagyok és 22-23 évesnek néznek,akik nem ismernek..Ebben a korban előfordul a lányoknál,hogy idősebbnek néznek ki a koruknál,nincs ebben semmi furcsa.
2011. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ezzel nincsen semmi gond. Ahogy az első válaszoló is írta, gyakran előfordul, hogy az ember idősebbnek, vagy épp fiatalabbnak néz ki a koránál. Engem mindig is kisebbnek néztek, ami vagyok, mert olyan babás arcom van, és tök mind1 hány kilo sminket teszek rá, akkor is az lesz. 19 múltam, de nyáron azért megkérdezték melyik középsuliban fogok továbbtanulni :)


Egyáltalán ne érezd emiatt kellemetlenül magad, a többiek meg lehet, hogy azért csúfolnak, mert nekik meg éppen hogy fiatalosabb arcuk van, mint 13.

2011. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rám is már 7évesen azt hitték, hogy legalább 15 vagyok! aztán kb.16 évesen meg már nem lett más az arcom. most 19 éves vagyok de mindenki azt hiszi hogy 15-16 vagyok.
2011. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele, 16 vagyok, de 19nek simán kinézek. Ne zavarjon, ha csúfolnak, nincs jobb dolguk, irigyek. Ne foglalkozz vele és abbahagyják. :) Egyik füleden be a másikon ki! ;)
2011. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. nov. 13. 13:09
 6/10 anonim ***** válasza:
dehogy gáz. 16 vagyok és mindig megkérdezik,melyik egyetemen tanulok.:D múltkor a bátyámat kísértem el az esküvőjére öltönyt venni,azthitték én vagyok a menyasszony..: )
2011. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D én meg azt birom,amikor megyek anyámékkal valahová,és rólam hiszik azt,hogy a 26 éves nővérem vagyok,akit gondolom ilyen 15-16 éves korában láttak utoljára...:D
2011. nov. 13. 18:40
 8/10 anonim válasza:
Nem ciki. Szinte senki sem látszik annyinak, amennyi. No meg a korral is változik. Amikor 8 voltam, azt hitték, hogy anyám húga vagyok, most meg pár évvel túl vagyok a harmadik X-en és elkérik a személyimet a boltban. Vicces, csak az kellemetlen, hogy a hozzám illő korú pasik helyett az ifjú titánok (16-25 év) keringenek körülöttem.
2011. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ez fura :D akkor lehet,mire leszek mondjuk 20-25 éves,már én is sokkal fiatalabbnak fogok kinézni? :)


de végülis az tökre jó,mert egy ideig nem fognak lenénizni :)

2011. nov. 14. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem is 13 évesen 16-17-nek néztek.

Most 23 éves vagyok, van egy 2 éves kislányom, és ha nélküle megyek boltba, és olyan dolgot veszek, akkor egyből személyi, nem hiszik el, hogy nagykorú vagyok:-D

(Változtam 10 év alatt elég sokat, de úgy látszik, nem öregedtem sokat:-D)

2011. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!