Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ki jön be nektek...

Lányok ki jön be nektek jobban, melyikük a jóképűbb?

Figyelt kérdés

Két teljesen különálló személyiség mind külsőre mind belsőre az egyik a férfiasság a másik még inkább a tiniség aza kérdés hogy


Kenan Imirzalioglu:

[link]


Vagy Zac Efron:

[link]


Melyik jön be nektek jobban?



2012. márc. 1. 22:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
65%

Igaz én F vagyok, de Kenan-nál nem nagyon létezhet "férfiasabb" férfi. Én teljesen a második kategóriát képviselem, de ha nőknek inkább Kenan jönne be azt teljesen megértem. Láttam az Ezelben az alakítását, le a kalappal...


Megjegyzem, nagyon sokak ezt a stílust AKARJÁK képviselni de nem jön össze nekik! Hiába valaki letolatja a haját 1 centisre... ehhez karakter kell! Hiába a most sok 1-2 centis hajú, csak gondolják hogy férfiasak, közbe egy levasalt hajú sokkal férfiasabb. Nem attól lesz valaki férfi hogy rövid a haja, meg nem nyálas ruhát hord... Viszont Kenan magassága meg kiállása és karaktere, kisugárzása miatt neki más stílusa nem is lehetne, annyira illik hozzá ez!


De az én arcommal maradok inkább a második metroszexuálisabb kategória :)

2012. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Zac Efron akkor sem tudna férfias lenni,ha belegebedne :D egyértelműen Kenan :)
2012. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, 18/L vagyok, és részletezem a véleményemet:


A két emberkét összevetve lenne meg az a külső, ami nekem leginkább bejön. Imádom a fekete hajat, de hajhosszra inkább közelítse a 2.at. Elvárások, mi? :D Amúgy mind a kettő jól néz ki, és a második is inkább kifele a tiniből mint benne szerintem.

2012. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Én mivel az ilyen selyem fiúkat szeretem, ezért nekem Zac sokkal jobban bejön...mitöbb csak ő jön be. :PPP
2012. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Izabell ***** válasza:
64%
Tudod, Kenan[Ezeeel:D] tényleg férfias. Amikor ránéz egy védtelen nő az olyan mintha látná a menedéket, védelmet és valakit akiben bízhat...Elragad a belole sugárzó férfi karakter.Míg Zac édeske, de csak egy aranyos jelenség, nem hat annyira a szívre...[18/L]
2012. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kenan Imirzalioglu

24N

2012. márc. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A likelt képek alapján Zac Mert Kenan úgy néz ki mint egy Maffia vezér. :D


De ha figyelembe veszem az alakításokat és a gesztusokat, megjelenést, kisugárzást... szóval mindent összegezve: Kenan

22/L

2012. márc. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég rossz kép Kenanról, szóval Zac. De amúgy egyik sem az esetem.
2012. márc. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Inkább Kenan.
2012. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az első pasi, egyértelmű.


26 N

2012. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!