Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ki jön be nektek...

Lányok ki jön be nektek jobban, melyikük a jóképűbb?

Figyelt kérdés

Két teljesen különálló személyiség mind külsőre mind belsőre az egyik a férfiasság a másik még inkább a tiniség aza kérdés hogy


Kenan Imirzalioglu:

[link]


Vagy Zac Efron:

[link]


Melyik jön be nektek jobban?



2012. márc. 1. 22:02
1 2
 11/15 mus musculus ***** válasza:
Ha alaposan meggondolom, egyik sem néz ki rosszul, de egyik sem az esetem kimondottan, az első fejét mindig is furcsának tartottam valamiért, a második meg szimplán túl metroszex beütésű számomra.:D
2012. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egyik se jön be, ez a kenan pont hogy nem de a férfiasabb pasik inkább mint az ilyen zac félék
2012. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ez egy NAGYON nehéz kérdés.

döntsünk egy férfi és egy pasi közt.

egyébként mint tizenhatéves tinilány, jelen pillanatban Zac-et választanám, de kizárt hogy le tudnám vele élni az életem, vagy ilyesmi.

Kenan tényleg biztonságot sugároz, és tulajdonképpen vonzó is, de idős egy kicsit.

Szóval így Zac, de ha mondjuk huszonkettő lennék, akkor már lehet hogy Kenant választanám.

2012. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Zac Efron mindenféle képen. kicsit ilyen eltévedt feje van és ez nekem nagyon bejön, de mondjuk a férfias férfiak is szoktak tetszeni de az a Kenan pont nem! 16/L
2012. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ZAC EFRON CSAK AZ ENYÉM <3
2016. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!