Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olyan szep...

Hogyan lehet olyan szep sminket csinalni mint Zimany Linda? Vgy egyszerüen hasonlot?

Figyelt kérdés
Mindent megprobaltam mar. Egy nagyon jo Vichy alapozot hasznalok, de akkor is olyan csunya vagyok.mindig kezelem a börömet,de semmi.sosem lesze oszep sminkem mint zimany lindae. 16 leszek szeptemberben es 8. ot sminkelem magam, de fokozatosan kezdetem.strandra sem tudok elmenni, olan ronda vagyok anelkül.Kerlek segitsetek!!:-)
2009. jún. 8. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Vigyázz a sminkeléssel, mert ha már ilyen fiatalon ilyen sok alapozót és sminket használsz, akkor hamarabb fog öregedni a bőröd és gyorsan tönkre teszed! Inkább próbálj házi arcpakolásokkal szépülni, és használj hidratáló krémet.

De ha ragaszkodsz a sminkhez: Sajnos nem elég csak az alapozó! Az arra van, hogy a smink alatt egyenletes legyen az arcod színe. Először is, úgy vidd fel az alapozót, hogy ütögesd a bőrödre és ne kenegesd! mindenhol egyenletesen legyen, és ne túl sok, mert attól olyan lesz mintha maszkod hordanál és elüt majd a nyakad színétől, ami nagyon csúnya. Utána a bőrhibák eltüntetésére (pl. pattanás) használj korrektort! Utána az egészet a bőröd színéhez leginkább passzoló púderrel rögzítsd! Így igazán hibátlan arcbőrt tudsz varázsolni magadnak.

Remélem segítettem, de szerintem próbáld nem eltúlozni a sminkelést! Strandra meg ne sminkeld magad, mert ha úgy napozol, az nagyon káros lehet! És este mindig alaposan mosd le a sminked!

20/L

2009. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Figyu, abban biztos lehetsz, hogy Zimány Lindának alapból nem csúny a bőre, nem pattanásos, miteszeres... Neki van arra pénze, hogy profi kozmetikushoz járjon, plusz jó minőségű krémeket vegyen. Vagy az is lehet, hogy olyan típusú a bőre, hogy nincs gyakran pattija. Ja, és például ő nem 16 éves, neki már nem tombolnak a hormonjai. Ha pedig alapozót használ, gondolom az sem a leggagyibb. A sok modellkedés alatt pedig már bizonyára elsajátította a sminkelés csínját-bínját / vagy gyakran profi sminkesek festik ki! Ez a magyarázat!
2009. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nekem sem pattanasos a böröm, es mwgse tetszik..nem olyan szep es egyenetes mint Pl:Labancz Lillae.
2009. jún. 9. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, felesleges sztárokhoz, meg celebekhez hasonlítanod magad, ezt egy életen át nem lehet csinálni... Van akinek ilyen a bőre, másnak meg olyan. Ha nagyon zavar akkor lehet egy kis alapozóval egyenletesebbé tenni a bőröd, de ez nem igazán hosszú távú megoldás. Bele kell törpdni, ennyi. Nekem is pirospozsgás az arcom, de emiatt nem fogok minden nap kiló sminkkel mászkálni. Csak akkor ha olyan helyre megyek.
2009. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele.. a sztárokat sminkelik..és nem maguk készítik el..

És te meg ne legyél már ennyire megszállott:D

2009. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Labancz Lilláé??? Annak a lánynak csúnya a bőre, csak jó a megvilágítás! Az alapozótol meg még rondább leszel, mert a végén még a patik meg a miteszerek is előjönnek!!
2009. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod hogy az ő bőrük szép? Gondolom nem találkoztál még velük élőben, az újságban meg minegyiket "megphotoshoppolják"...
2010. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=zvMVYs3FPWI&feature=related

Nézd meg, jó ez a smink videó, nagyon szépen csinálja, nézz még hasonló videókat és tanulj belőle. :)

2010. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!