Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki használt már Zyneritet?

Ki használt már Zyneritet?

Figyelt kérdés

Zynerit a termék neve.

Ha használtad,meddig használtad,és bevált-e?

Illetve milyen mellékhatások jelentkeztek nálad?


2012. márc. 2. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem öcsém használta. Neki bevált és mellékhatásai nem voltak. Én is kipróbáltam, de nekem eléggé szárította az arcbőrömet.
2012. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehogy használd!!! Én egy hétig használtam, és úgy kiszárította a bőrömet, hogy az egész fejem tiszta dorozmás volt, és mikor hozzá értem szabályosan fájt, és olyan volt, mintha homok nyúltam volna...mármint a felszíne.

Az előtt egyébként zsírosabb bőröm volt...alig volt pattanásom, a használata után alig tudott a kozmetikusom helyre tenni.:-[

Remélem tudtam segíteni, és semmi bajod nem lesz tőle.

2012. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok. :)
2012. márc. 2. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kiszárította a bőröd kedves 2. válaszoló, hiszen ez a lényege. Csak azt nem tudom,hogy ha nem volt pattanásod, akkor mire használtad? Én még tinikoromban használtam arra a pár pattanásomra, de csak azokra, és nagyon gyorsan leszárította őket, nem lett maradandó bajom tőle, mellékhatása sem jelentkezett. Ha orvos írta föl (bár szerintem csak receptre kapható), akkor bízz a szakértelmében és használd annak megfelelően, ahogy utasított.
2012. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Izabell ***** válasza:

Nagyon pattanásos voltam 15 éves koromban. Osztálytársam ajánlotta a zynerit oldatot. Kipróbáltam és jó 3 hét alatt olyan szép arcom lett. Semmi pattanás. Az igaz, hogy suli után gyorsan kentem be, és estére is.Tehát napi 2x.Nagyon elégedett voltam!.

mellékhatás talán tényleg az, hogy szárítja az arcot.Na de mire való egy kis hidratáló krém??

Jaj és amit még tapasztaltam az az,hogy mikor elfogyott [3 oldat egymás után] akkor egy bizonyos ido után ismét visszajottek a pattanások.De nem mindenkinek jon vissza ám!

2012. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én kisebb nagyobb megszakításokkal 4hónapja használom, napi 1x. nagyon szépen kitisztította a bőröm, de ha hosszabb időre abbahagyom sajnos visszajönnek a pattanások. mellékhatást nem tapasztaltam semmit.
2012. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!