Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egyáltalán...

Mit csináljak? Egyáltalán tudnék valamit kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés

Na szóval voltam nőgyógyásznál,nem most,még áprilisban,és azért kellett elmennem,mert eléggé szőrös vagyok.Megvizsgált,nagyon szar volt,idáig fogalmam se volt róla,hogy milyen is ha a nőgyógyász megvizsgál,de most már tudom,fúú de nagyon szar volt,úgyhogy remélem hogy mostanában nem kell elmennem hozzá.Voltam ultrahangon,meg vérvétel is volt,és a férfinemihormonom sok,ezért vagyok szőrös.:(De gyógyszert nem kaptam,azt mondta,h egy ilyen tinédzserkori probléma,hogy ilyenkor felborul a hormonháztartás,és ezért van.Meg olvastam,hogy a gyógyszernek van mellékhatása is:pl.pattanásos leszek,meghízok.Úgyhogy inkább nem szedek gyógyszert.Ja meg azt is mondta,h idővel majd elmúlik ez,kinővöm.De ettől függetlenül én még most szőrös vagyok,és ezért nagyon utálom magam,önbizalmam -1,sehol nincs.:(Epilálok,illetve borotválni szoktam,ha még nm nőtt ki rendesen a szőr,de nagyon szar.(például a karom tiszta fekete szőr van rajta,jó azt már epilálom,de így is nagyon hamar kinő,meg borostás marad,meg a hasam is szőrös,meg a combom is :((

A gyógyszeren kivűl mit szedhetnék még?valamilyen természetes dolog nincsen,növény,vagy valami,amitől helyre állna a hormoszintem??

más is van ilyen helyzetben?de téll nagyon szar,h még egy rohadt rövidujjút se tudok felvenni.(


2009. jún. 8. 15:19
 1/3 anonim válasza:
100%

szia sorstársam :)

ugyanebben a problémában szenvedek már egy ideje, nem voltam orvosnál, mondván, hogy ilyen fiatal korban nem szedhettem hormonokat, és ha szedném is, nem lehetett volna vele eltüntetni a már meglévő szőrtüszőket... ezért maradt a gyanta, és egyéb furcsaságok :) talán furcsa lesz, amit mondani fogok, de nem bánom, hogy ilyen szőrös vagyok, mert ha nem lennék szőrös, az már nem én lennék :) mára már sokat ritkult a szörzetem, pedig elég erős volt, ráadásul a bőröm hófehér, amin mégjobban meglátszott. ne aggódj, néhány év múlva túlleszel ezen a hormon-gondon, addig gyantáztass, és ne hagyd, hogy néhány szőrtüsző elrontsa a legszebb éveidet :) sok sikert

2009. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok még lécci:)
2009. jún. 9. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:

szija egyik barátnőm lézeres kezeléssel tüntette el..neki tényleg mindenhol volt a hasán a hátán meg stb és ilyen erös fekete..de ezzel a lézeres kezeléssel semmi sem maradt neki..és állítolag ez örökre megszüntette neki..és még nyoma sincs semmi borosta mondjuk még egy picit piros...de az elmúlik..és azt mondta hogy egy csöppet sem fáj...csak háát elégéé drága=/ de megéri..

Remélem segítettem valamit:)

2009. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!