Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsit nagyon kiszedtem, mi a...

Kicsit nagyon kiszedtem, mi a teendő? (többi lent)

Figyelt kérdés
A szemöldökömet sokkal jobban kiszedtem mint amennyire ki kéne, azt mondják ha egy ceruzát állítunk az orrunkhoz és az kb a szemünk sarkáig és , na addig kell ,hogy érjen a szemöldök én meg jóval többet szedtem ki ...szeretném visszanöveszteni de az a gond ,hogy baromi ocsmány amikor el kezd nőni , ilyenkor mit kéne tennem ?( Bocsi a helyesírási hibákért) Esetleg van ilyen szemöldök ceruza? ami tartós vagy valami hasonló? előre is köszi a válaszokat !

2012. márc. 2. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
hát akkor esetleg menj el kozmetikushoz aki befesti és megoldja, vagy ceruzával megrajzolod. hamar kinő :D
2012. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is így jártam, mint te, és apránként növesztettem vissza (mindig csak 1-2 szálát ami közel van a "meglévő" szemöldökhöz. asszem 3 hét alatt lett újra normális.
2012. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem látszódott nagyon? És azt , hogy? Mikor nőtt akkor azt nem szedted ki ami közel volt ? És a többit ami az orrodhoz volt nagyon közel azt igen? És egy ilyen festés hogyan kűködik? Köszi az eddigi válaszokat!
2012. márc. 4. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont csak pár szálat nem szedtem ki, amik közel voltak a megmaradt szemöldökömhöz. Aztán mikor azok is megnőttek, jöhetett megint 1-2 szál. Az orromnál lévő részt nem szúrtam el, ugyanúgy szedtem mind rendesen.
2012. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1 hete ezt csinálom, de nagyon lassan nő:(
2012. márc. 17. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!