Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök pc-t szeretnék csinálta...

Köldök pc-t szeretnék csináltatni, de nem tudom hogy mit tegyek?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Köldök piercinget szeretnék csináltatni. Április 20.-án leszek 18, és szeretnék köldök pc.-t. Viszont hallottam arról hogy utána 3 hónapig se kádban való fürdés, sem pedig strand. Szerintetek meg merjem csináltatni? Tapasztalatok esetleg ápolásról? Tippek hogy mire figyeljek?
2012. márc. 6. 22:38
 1/7 anonim válasza:
Általában minden piercing begyullad 1-2 héten belül ( bár az ideje és az erőssége a szervezetedtől függ), hááát lehet hogy ajánlott ezeket a dolgokat betartani, de szerintem az hogy elmész strandra egyszer a 3 hónapon belül biztos nem árt. Mindennel kapcsolatban vannak ilyesfajta szabályok, bár általában nincs következményük. de azért vigyázz, mert lehet hogy te az érzékenyebbek közé tartozol.
2012. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem tavaly márciusban csinálták, 1 hónapig semmi baja nem volt utána begyulladt 2 hónapig kb., kenegesd betadine-nal (vagy amit mondanak) és tényleg ne ázzon vízben, nyárra azért szerintem már mehetsz strandra! Ja és vigyázz hogy be ne akadjon pulcsiba-gatyába mert nagyon fáj ha megrántod, de amúgy én imádom!!
2012. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
strandra semmiképp ne menj, ha fürdesz arra figyelj, hogy nagyon ne érje víz (nedves szivaccsal mosd meg), bepanthennel kenegesd, az hamar leviszi a gyulladást.
2012. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia..nekem is volt köldök pcm, de 4nap után begyulladt egy picit és ki kellett vennem,mert a saját cipőmet sem tudtam bekötni.De majd szerintem visszarakatom,mert nagyon imádtam.Am tényleg nagyon figyelj a fürdésre meg hogy betartsd amit mond a pc-s.Ja ami a legfontosabb,hogy ha te veszed a pct akkor olyat vegyél ami kb. másfél centi mert egy picit megduzzad majd :-)
2012. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 4 piercingem van/volt köldök,száj felett,nyelv és régen orr de a köldök fájt a legjobban talán a nyelv után nem tudom miért ,de hónapokig plusz kozmetikus érzéstelenítés nélkül csinálta, hasonalvás lehetetlen volt és tényleg cs zuhiztam pár hétig! De ma már meg nem válnék tőle de tényleg sokáig fáj..
2012. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

utolsó kérdésed most olvastam: arra figyelj hogy ne akadjon be semmibe! kegyetlen rossz ha be van gyulladva és beleakad a törölköző száljába vagy a takaródba, és sokat forgasd (tudom fájni fog) de ha rászárad a genny akkor rossz lesz később feltépni úgyhogy előzd meg és gyógyszertárba vegyél rá kenőcsőt! plusz szomszédom mesélte anno hogy egyik anyukának a gyereke kitépte a köldökéből a piercinget úgy hogy a bőr kettévált:)

2012. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2012. márc. 13. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!