Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy zavar, hogy...

Normális, hogy zavar, hogy szép vagyok?!

Figyelt kérdés
Igen. Elegem van abból, hogy minden fiú hülyül velem emg minden (mert ugyebár nekik ez a flörtölés), és már rohadtul unom az egészet. Miért nem tudnak nem foglalkozni velem?? Nagyon zavar.. Úgy irigylem a barátnőimet, velük nem foglalkoznak, ők persze meg a helyemben akarnak lenni. Egyre jobban megutálom magam ! Meg láttam egy teremben felírva a padra a nevemet + egy másik srácét akit még csak nem is ismerek ! ! ! ! nem tudom mit kezdjek magammal, utálom magam. : (
2012. márc. 7. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ilyenkor szégyellem, hogy ember vagyok, mert ilyenkor a legszembetűnőbb, hogy mindennel csak a baj van. Éhes vagyok, túl sokat ettem, fázom, melegem van, haggyálbékén, foglalkozz velem, szomjas vagyok, pisilnem kell... Hidd el, ha nem lennél szép, akkor az lenne a bajod, talán még nagyobb bajod mint most ez. Emberek! Tanuljuk már meg hordani a köveket nyafogás nélkül! :)
2012. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez legyen a legnagyobb problémád. :) Elhiszem, hogy zavar, ahogy viselkednek veled, de sajnos meg kell tanulnod ezzel együtt élni, és kezelni ezt a viselkedést.

Hidd el, ha nem lennél szép, akkor az lenne a bajod. Sőt, megenne a sárga irigység. Örülj, hogy ilyen szerencsés vagy!

2012. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megnéznélek mennyire vagy szép. Nem, nem lehúzni akarlak, csak sokak beképzelik a dolgot, holott egyáltalán nem is szépek! :D
2012. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Jaaa, egy képet feldobhatnál, és lehet kiderülne, hogy egy tanyasi vonós vagy kalácsképpel, és így nem kéne már utálnod magad amiatt, hogy szép vagy :)
2012. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Lehet h nem azért piszkálnak mert szép vagy... Nekem meg is mondták h az vagyok, én nem találtam magamat soha szépnek, de mindenki azt mondta és nem csesztetett senki, inkább örültem h füttyögnek utánam a fiúk. Meg mindenki engem bámult ismerősök meg akiket nem is ismertem

Ovodások vagytok? Ott elbirom képzelni h piszkálnak emiatt.

De amugy miért is foglalkozol mással?? Engedd el a füled mellett amiket mondanak majd megunnak.

2012. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
nem normális, de nem vagy egy kicsit beképzelt? az már viszont zavarhatna.
2012. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ez szerintem nemnormalis:d
2012. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg csak vonó van benne :D
2012. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Szokj hozzá.

Már ha tényleg szép vagy és nem csak nagyképű...

2012. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki.Hidd el sokkal rosszabb ha csúnya valaki.
2012. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!