Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj, ha kicsit telt vagyok,...

Baj, ha kicsit telt vagyok, de nem zavar?

Figyelt kérdés
Elég hízékony vagyok, rossz alkatom van, ebből a szempontból. Van is feleslegem (nem olyan sok azért. :]) de nem zavar, és ha Édesanyám is leszól miatta többször is, lepereg a gonoszkodó megjegyzés. :) De sokat mondták nekem, hogy fogynom kéne, és Anyum is mindig rámszól ha enni akarok. Szerencsére szép arcom van, talán ez kompenzálja a testalkatomat, de nem értem, miért baj, ha engem ez nem zavar. Lehet. tényleg fogynom kéne, hogy békén hagyjon? :)
2011. nov. 12. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egészségedet nem kárósító pluszról van szó, és téged nem zavar, mert jól érzed magad, akkor hagyd. Ha amúgy nincs belső motivációd a fogyásra, akkor nem is fog sikerülni, és csak feleslegesen kínzod magad. Ha egyszer úgy döntesz, hogy vékonyabb akarsz lenni, akkor majd lefogysz. Ettől eltekintve relatív egészségesen étkezni és sportolni sohase árt;)
2011. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sportolni, sportolok, de nem fogyok, csak izmosodom. Abból is van azért, és csak vaskosabbnak tűnök tőle.
2011. nov. 12. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem más kedvéért kéne fogynod,hanem mert az egészségesebb lenne...

Természetesen nem baj ha szereted magad ahogy vagy,de hidd el még jobban szeretnéd magad kicsit karcsúbban.

Kezdj el táncolni,az biztos nem fog gondot okozni,hisz szépnek látod magad,tehát teljes erőbedobással tudod a gyaskorlatokat,lépéseket csinálni,amitől pár hónap múlva elkezded látni a változást:D

és még egy plusz kiegészítés ahhoz,hogy tudj fogyni:igyál sok folyadékot(naponta legalább 2 litert)

2011. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ja,most látom hogy sportolsz...és remélem h heti 2x legalább...de amúgy ha csak izom van rajtad akkor nem kell lefogynod:D

(2. voltam)

2011. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha hízékony vagy, akkor bizony életmódot kellene váltanod. Persze, hogy nem fogysz a sportól, ha mellette indent megeszel, amit meglátsz (nem gonoszkodásból írtam). Figyelni a kalóriákra, egészségesebben étkezni, kondizni, futni, úszni, biciklizni kell. Amikor eléred a kívánt súlyt és alakot, addigra már teljesen beleszoksz a normális étkezésbe, és megszeretsz más sportokat is. Sajnos sokan úgy gondolják, hogy én így elfogadom magam, és minden okés, de szerintem az egészségért mindent meg kell tenni.
2011. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, kövér tényleg nem, csak husis (170/63) úgy írtok, mintha valami malacka lennék, és roppant egészségtelen. :D Amúgy sportolok, szerencsére szeretek is, de így elfogadom magam, bár ez nem mindig volt így, és rájöttem, hogy sohasem leszek olyan vékony mint amilyen szeretnék lenni. Amúgy sokat iszom egy nap, úgyhogy azzal sincs baj. ;)
2011. nov. 12. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:

én is 163/67(!!!!) vagyok, csak mindenki 58kg-körül néz :DDDDD alacsony vagyok rettentően, és ahhoz képest kövér ha a súlyomat nézzük. viszont iszonyú rövid lábaim vannak(tacskó haha :D) és hosszú felsőtestem. :D

csak a csípőm környékén van rajtam felesleg, felül egy deka nincs, nem is látszik. Szóval úgy nézek ki, mint egy kib*szott pingvin :D én gyűlölöm, de vigaszta, hogy nem nézek ki 67kg.nak :DDDD

amúgy ilyen alkattal(magasság/súly) nem kéne fogyni szerintem, mert gyanitom, hogy körte alakod van(ahogy nekem is), és a csipőd széles, ahonnan meg soha a büdös életben nem fogsz tudni lefogyni...

indok: voltam már 53(!) kg is... és a csipőm ugyanekkora volt :DDDD a többi meg ropi...(csak egy betegség miatt fogytam le hirtelen majd' 10kg-t, de már bánom, hogy visszaszedtem :D minden esetre elég volt 1x betegnek lenni).

amúgy az öltözködéseddel meg optikailag megtévesztheted az embereket elég jól :))))

olvass utána^^

2011. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért írtak úgy, mintha malacka lennél, mert teljesen úgy fogalmaztál, mintha az lennél. "telt vagyok", "hízékony vagyok", "van feleslegem", "többem mondták, hogy fogynom kéne". Számadatok alapján semmi baja a súlyodnak, teljesen átlagos...-.-
2011. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
étrend...
2011. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!