Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicseréljem egy másik köldök...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Kicseréljem egy másik köldök piercingre?

Figyelt kérdés
Már elég régóta van köldökpiercingem de egy ideje csúnya meg gennyezik egy kicsit már javult a helyzet mert kaptam rá sprayt.Az lenne a kérdéem hogy nem segitene rajta ha lecserélném egy másik orvosi fémre?(asszem ez is az)
2012. márc. 8. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
énis jártam már így, 6 éve van köldök piercingem és 1 éve magától begyulladt,rettentően fájt. Szerintem ne cserélgesd mert csak mégjobban fog fájni, nekem az vált be hogy egy éjszakára mindig kivettem kb 1 hétig és bekentem aloe verával addig. Egy hét múlva kutya baja volt:) Az hogy régi a pc-ed nem lényeges nekemis 2-3 éve ugyanaz a piercing van bent:) lényeg hogy gyógyulás után rakj bele csak újat és mindig fertőtleníts elötte!
2012. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson kivenni, csak jobban begyullad! Kezeld a spray-vel, amíg be nem gyógyul teljesen, addig ne cserélgesd!
2012. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak kivegyem éjszakára vagy nem? mert azt halottam hogy akkor hamar beforr
2012. márc. 9. 19:47
 4/11 A kérdező kommentje:
mert már elégg régóta ilyen és jó lenne minnél hamarabb ha meggyógyulna,de amugy ha mozgatom a pc-t nem fáj már...régen fájt
2012. márc. 9. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:

egy éjszaka alatt nem forr be! Nekem az orr piercing helye 3 hónap alatt forrt be akkor se teljesen,gond el kiveszed fülbevalódat az se forr be egy éjszaka alatt!

Én csak azt mondtam nekem bevált hogy kivettem egy éjszakára és nyugtató krémmel bekentem:) Nagyon sokáig be volt gyulladva és nekem csak ez vállt be, de ennek már másfél éve azóta se tudom mitől volt akkor :S

2012. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kösszi,hát lehet hogy kipróbálom,meg tudnád még mondani pontosan hogy mivel kented és hogy hol vetted?kösszi:)
2012. márc. 11. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
huhh ez már nagyon régen volt de 2 lehetőséged van: vagy bemész gyógyszertárba és kérsz a patikustól egy nyugtató krémet, vagy körülnézel drogériában és ott. Annyit tudok hogy aloe verás volt, ami ugye nagyon jó nyugtató krém:) Szerintem a márkája lényegtelen:) Remélem igyis tudtam segíteni!
2012. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehogy kivedd! nem tudhatod, hogy neked nem nől-e be?! Én már két óra után nem tudtam a számba a piercinget berakni, újrakeltett szúratnom még aznap. Köldök piercingem is van, de azt se veszem ki soha pár percnél tovább, mert barátnőmnek órák alatt beforrt. Használj rá Tetránt. Az segít!, de úgy, hogy kiveszed, rákened a tetránt a szárára és úgy rakod vissza! Nekem a piercinges ajánlotta ahol csináltattam és bevált :)
2012. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

okés,inkább tényleg nem veszem ki de azért kösszi:)

Szerinted betadin krém nem jó?az van itthon:D

2012. márc. 12. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:
de jó az is :) azt is mondta, de nekem tetranom volt :)
2012. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!