Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó csajok! Hogy csináljátok?

Jó csajok! Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom,akik tényleg nagyon jól néznek ki és erről sok visszajelzést is kapnak.Smink meg hasonlók plusz még ha vannak valamilyen egyedi szépségtrükkjeitek írjátok le. Puszii
2012. márc. 10. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy születnek. Olyan frizurát választanak ami megy az arcukhoz, a többin lehet segíteni a sminkkel.
2012. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ego ugyan, de szép formás arcom van, és mindig szolid sminket használok. Rendszeresen ápolom a bőrömet, amikor pattanásos voltam nagyon akkor kozmetikus segítségét kértem. A túlzott smink sem tesz jót a bőrnek egyébként. Én csak alapozót, szájfényt, néha rúzst meg szemcerkát használok. A hajamat nem festem mert szép gesztenye barna a hajszínem, egyszer festettem csak feketére de amikor kezdett lenőni levágattam rövidebbre a hajamat, most vállig ér nekem és így is marad mert ez áll nekem a legjobban szerintem. Plusz normális, jól kinéző ruhákat veszek amik jól is állnak nekem és kényelmes is, plusz minden nap eljárok kocogni, néha úszni is szoktam, meg nyáron bicajozni. Kb ennyi a titkom.
2012. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként mondom, hogy azt, hogy jó csaj legyen valaki, nem lehet tanulni, és nem a sminken múlik (az igazi természetes szépségről beszélek persze) A "jó csaj" a kisugárzásától jó, azt viszont nem lehet tanulni.
2012. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
51%

Hány éves vagy?

Nekem sokan mondják, hogy szép vagyok, meg a fiúk is meg szoktak nézni. Nem használok semmilyen sminket. Magamat adom. Nem vasalom a hajam. Nem veszek fel akármit, adj a ruháidra, mert az alapján ítélnek meg páran. Fontos a kisugárzásod. Azért jó, ha nem sminkeled magad, mert, ha mégis előfordulna mindenki, mondja, hogy milyen szép vagy, milyen jól áll. Ha mindig sminkeled magad, és egyszer véletlenül nem, mindenki másnak fog látni(kicsit rondábbnak)... Remélem segítettem:$

2012. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy ,,jó csaj,, az nem csak a szépségen múlik.. számít a belső is.amúgy ha a külsőre gondoltál akkor természetesen a megfelelően kiválasztott frizura, divatos megjelenés, smink ..stb.
2012. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép vonások, alapvető igényesség és kisugárzás.

Nem mázolom magam, nem bodorítom a hajam reggelente fél órát, nem állok kétségbeesetten negyed órát a tükör előtt, hanem felveszem az első szimpatikus cuccomat. Bennem pont azt szeretik, hogy reggel se egy másik ember mellett kelnek, vagy hogy egy két napos buli végén is majdnem úgy nézek ki, mint az elején, mert nem kentem szét a sminkem, ami nincs is rajtam.

Meg persze kell egy jó adag egó, mert anélkül csak tipikus attention whore lesz az ember lánya, aki azt hiszi, hogy a jó nő sminkben, utolsó divat szerint lesz jó nő, és persze ha minél több lájkot kap facén. Nem erről szól. :D

Egyedi titok? Ha elárulnám, nem lenne egyedi és oda lenne a varázsom. :P Hát ápolt, hosszú haj, a legtöbb férfi szereti, meg hogy se műkörmöm, se műmellem, se semmi mű, én teljesen eredeti vagyok. :D

2012. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondják, hogy tip-top vagyok :)

Smink:

-púder

-szemceruza

-szájfény

-szempillaspirál

-szemhéjpúder (mindig a ruhámhoz megy, nagyon halvány)

Öltözködés:

-mindig passzal minden egymáshoz

-nem öltözöm ribisen (túl kivágott, túl rövid)

-divatosan, de mégis a stílusomnak megfelelően öltözködöm

-magassarkút szoktam hordani (nem 10 centiset, mert különben is magas vagyok)

Haj:

-eddig nagyon sokat foglalkoztam reggelenként a hajammal (legalább 1 órát) vagy kivasaltam vagy göndörítettem.

-már meguntam ezt a sok cécót , inkább este felfogom és reggel szép hullámos lesz.


Foglalkozom az arcommal (nem vagyok pattanásos szerencsére), minden hétvégén (valamikor a hétköznap is) leradírozom az arcomat, maszkokat rakok rá. Minden este meg reggel bekenem arckrémmel.

A hajamat (szempillámat is szoktam) most ricinusolajjal kenem (növesztem), ettől szép puha és fényes lesz.


Persze szép külsőhöz megfelelő viselkedés/modor (pl.káromkodás mellőzése) is hozzá tartozik.

Próbálok odafigyelni, hogy ne káromkodjak, de nagy ritkán kicsusszan :D

2012. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!