Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen logika vezeti a nőket...

Milyen logika vezeti a nőket oda hogy leborotválják a szemöldöküket és utána visszarajzolják? Ez csak nekem undorito?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem max az tetszik de nem mindenkinél csak akinek igényes ha valaki tetováltatja és lézeres szőrtelenítéssel szedi le elötte..

mivel ha borotválja akkor ugyanúgy visszanő és ha cerurával rajzolja az meg egyszerűen förtelem..

2012. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik ez a megoldás.
2012. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pedig en is nobol vagyok.... Borzaszto rondanak talalom, es mu kinzetunek. Egyebkent divat ez meg?? Mar jo nehany eve nem elek Mo-on, de amikor ilyen szemoldokot latok, a viseloje mindig kelet europai... Leginkabb magyar.
2012. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem levonható nem sokunknak tetszik
2012. márc. 13. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!