Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Budapesten olyan...

Hol lehet Budapesten olyan karkötőt venni, amin mindenféle medálok vannak, mindenféle logika nélkül? Lehetőleg olcsón

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]


2010. dec. 12. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen karkötőre vadászok másfél-2 éve... ráadásul Budapesti vagyok és még kb sehol se láttam ilyet. 1-2 van ami hasonlít de az nem az igazi...Ami meg tényleg nagyon szép is az vagy ezüst vagy arany és azok mind drágák.

Hugom mindig a C&A-t emlegeti hogy ott van, de én valahányszor voltam ott, nem láttam!

2010. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én az avon újságba szoktam látni olyat, amire lá lehet csatolni külön ... amugy még éndsem láttam még sehol
2010. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bijou Brigitte-t próbáld meg az ilyen bizsuboltokat, néha mintha ilyesmit ott láttam volna meg New Yorker, C&A... Onnan rémlenek ilyesmik.
2010. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Thomas Sabo-nak vannak ilyen nagyon szép ékszerei... te választod a medálokat, meg mindent...

persze csak ha meg tudod fizetni.: DD


[link]


[link]

2010. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja és thomas sabo van a mamutban..:D
2010. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én régebben vettem a H&M-ben hasonlót, de ott volt logika benne, és most már semmi hasonló nincs. Az a gond, hogy én is szeretnék egy ilyen medálos karkötőt, ahol csak úgy vannak, de az ilyen állítsd-össze-magad-fajta karkötők nagyon drágák (az avonos meg a Bijou Brigitte-es is, pedig azok nem is olyan jó minőségűek, a Thomas Sabo-ról meg az egyéb pénzeséknél agyonsztárolt márkáról ne is beszéljünk...)
2010. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van valakinek avonos charm karkötője most? Mert én most szeretnék majd rendelni de nem tudom, hogy például hogy bírja a vizet...vagy ez is ilyen reggel felteszem este leveszem karkötő? csak annyi van odaírva, hogy nikkel mentes...
2010. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ezek a Thomas Sabo medálok nagyon tetszenek:D És még mindig szignifikánsan olcsóbbak, mint amiket én néztem (ylang23, kb 300-600usd/db:D jó mondjuk az gyémánttal van kirakva)

Az avonos kb milyen árkategóriában van? Mondjuk szívesebben venném meg "élőben", mert szeretném megnézni, hogy mutat:)

2010. dec. 12. 23:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Az avonban most akció van: a karkötő 1999.-, a díszek 1 db 1699.-, 2 db 2298.-! Nagyon szépek, menj el az avon honlapjára a mostani újságban a 84.oldalon találod őket.
2010. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!