Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok jóképű, aranyos 25-30 éves srác egyedül van?

Figyelt kérdés
Vakok a nő társaim, vagy mi a helyzet? :)
2011. dec. 27. 15:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnt fel. De ha van ilyen, én szívesen megismerkednék eggyel:D

23L

2011. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
63%
Meeeert balf_szok. Ide értve magamat is. Igen, mindkét kategóriában. :D
2011. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
53%
Fingom nincs, majd 7-8 év múlva megtudom. :D
2011. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nekem elég sok személyes problémám volt, amiket nem tudtam leküzdeni. Ráadásul az is zavar, hogy nem vagyok egy hűségelvű típus, ami azt jelenti, hogy ha nem tetszik a csaj, akkor kiteszem, nem szenvedek. Viszont kibacni sem akarok velük, úgyhogy a dolog ennyiben marad.
2011. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

gondolom ugyanazért, amiért én, nőként, 36 évesen. már, feltételezve, hogy az "egyedül" azt jelenti, hogy pár nélkül. mert amúgy rohadtul nem vagyok egyedül..

pl. mert nincs megfelelő per pillanat, a csak azért állok össze valakivel, hogy legyen, meg nem opció. és ritkán vonzódom valakihez.

2011. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben csupán félénkségről, gyávaságról van szó. /Magamból indulok ki-bár a minősítésemet másokra hagyom/.
2011. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

nem vakok. csak nem szeretik a csajok hogy alkoholisták vagyunk, és olyan aszociálisak hogy még ilyenkor is a fórumokat toljuk. :)


26/F

2011. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, szerintem vakok a nőtársaid...

én jóképű vagyok, aranyos, 27 éves, és egyedül vagyok, mert a ma lányok többsége nem normális.

2011. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert egyke gyerekek voltak, vagy nem minden esetben, de akkor is úgy el vannak kapatatva mint a fene! És visszataszító a természetük.
2011. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 BlackSword ***** válasza:

És pont nem férek bele... Pedig jó képű is vagyok, meg párom sincs... A fejemben sincsenek gondok... Meg tudom is mit akarok...

Tényleg, akkor miért is vagyok egyedül???

2011. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!