Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha szúratok egy piercinget,...

Ha szúratok egy piercinget, és kiveszem 3 nap után, begyógyul teljesen nyomtalanul, úgy, hogy ne látszódjon egyáltalán, hogy valaha volt ott valami?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csak bepróbálom a piercinget. De ha nem áll jól, és kiveszem, begyógyul úgy, hogy ne legyen utána semmi heg, semmi maradandó nyom?
2011. jún. 8. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3 nap után után szerintem nem fog látszódni, de azt még hozzáfűzném, hogy ez nagyban függ attól, hogy milyen bőröd van. Van akinél egy apró sebnek, vagy pattanás kinyomásának is egy életre nyoma marad.
2011. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, akkor igen.

De jól nézd meg a helyet, ahol csináltatod.

Nekem a porcba szúrt bele a béna csaj, ráadásul nem fertőtlenítette le rendesen, és olyan porchártya gyulladást kaptam, hogy azóta se az ezüst, se az arany fülbevalót nem bírja a fülem, a bizsut meg végképp nem :( Ráadásul olyan mint egy hobbité, ezt is csak úgy sikerült elérni, hogy begipszelték, hogy ne konyuljon le teljesen. Elég poén volt :)

2011. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek jók, de természetesen szívesen várok további véleményeket is. Alsóajak-piercingről lenne szó.
2011. jún. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!