Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy néz ki az álompas...

Lányok! Hogy néz ki az álompasitok?

Figyelt kérdés
csatoljatok képeket, milyen ruháknak örülnétek a legjobban. akár illatot, hajszínt és hajformát is. csak a külső :D
2012. márc. 18. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ő az álompasi:))


[link]

2012. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok és lehagytam,hogy rajta semmit sem változtatnék....
2012. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát itt ül mellettem ♥ de fekete rövid, göndör haj (állandóan mondja, hogy utálja, de annyira jól néz ki vele és olyan jó beletúrni), fekete szemek hosszú szempillákkal, barna bőr, borostás egy picit, 175 cm magas,sportos testalkat... tökéletes számomra :))

19/L

2012. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


TÖKÉLETES.*.* <33333

2012. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

legyen zöld szeme, és hosszú fekete haja. legyen férfias, az illata is legyen férfias, és ne legyen roha.t büdös. az alakja nenm olyan fontos, ja és legyen rocker.

15L

2012. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt fekszik mellettem:)


Egyébként fekete haj, zöld szem, szeretem a szeplőket, magas (min. 180 cm, de inkább több), kicsit izmos, de nem agyongyúrt, karakteres arcú. Ezek közül egyébként egyedül a magasság hiánya, ami kizáró ok egy kapcsolatban.

2012. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy hajszínre, vagy magasságra gondolt a kérdező. csak mert ha beledöglik sem tudja mondjuk a 160 centijét 190-re varázsolni. :D
2012. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Fekete rövid haj, sötétbarna csillogó szemek, esetleg lehet borostás is, dús szemöldök (persze nem dzsungeles). Többnyire a cigány pasik jönnek be, köztük sok olyan van, aki számomra az álom pasi! Párom is 1/4-ed részt roma, számomra ő az ideál.
2012. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!