Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen az álompasitok?

Figyelt kérdés

Nekem egy kb 180cm magas, szőkésbarna hajú. kék vagy zöld szemű, kicsit izmos szakács pasi.

Legyen jószívű, kedves és megértő. ^^


2011. szept. 19. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szakács? nálad csak szakácsok jöhetnek szóba? érdekes :)
2011. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem csak az, de a szakácsokat imádom. :)
2011. szept. 19. 20:39
 3/20 anonim ***** válasza:
hát szakácstól azért annyira ne várj megértést és kedvességet, mert egy idő után a sok konyhai melótól az idegrendszere nagyon károsodhat. egész évben tél kivételével (vagy még télen is) minimum 42 celsius fokos melegben kell dolgozniuk több óra hosszát naponta... csak úgy megjegyeztem.
2011. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Olyan, mint a párom. Külsőre: magas (több mint 190), a barátom vékony, szeretem az izmos pasikat, de ő is tökéletesen megfelel. Barna szem, barna rövid haj, édes kis gödrök, borosta.

Belsőre: látom rajta, hogy szeret, ha megkérem, majdnem mindent megtesz értem, hihetetlen, hogy tud bárki ennyire szeretni engem. Látom a szemein, ahogy néz rám, ahogy ölel, ahogy csókol. Az ágyban is szuper. Velem kedves, de amúgy őszinte, szókimondó, sokak szerint bunkó. Szeretem.

2011. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen szembe se jutott.

Köszi, hogy mondtad.

2011. szept. 19. 20:42
 6/20 anonim ***** válasza:

A kérdező gyakorlatias-legyen izmos=végezze el a házimunkát,járjon rendszeresen dolgozni

szakács=főzze meg minden nap a 3étkezésre valót

180cm magas=ne kelljen magasra nyújtózkodni,ha csókot szeretne

A kinézete is legyen rendbe,ugyebár mutatkozni is kell valakivel.

2011. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó neked :)
2011. szept. 19. 20:43
 8/20 A kérdező kommentje:
-.-"
2011. szept. 19. 20:44
 9/20 A kérdező kommentje:

Írjatok még.

Kíváncsi vagyok.

2011. szept. 19. 20:49
 10/20 anonim ***** válasza:

Barna szem, barna haj, 180-185 cm, mackós

humoros, kívül kemény belül gyengéd, őszinte

2011. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!