Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen a szempillája?

Másnak is ilyen a szempillája?

Figyelt kérdés

Az egyik szememen szép hosszúak és dúsak a pillák, a másikon viszont jóval rövidebbek, és kicsit kevesebb is van belőlük. Nem feltűnő, de amikor kifestem, mindig felfigyelek rá, hogy az egyik sokkal hosszabb; mindig szenvedek vele, hogy nagyjából egy szintre hozzam a kettőt a spirállal.

Másnak is ilyen? :D


2012. márc. 21. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
:DD nekem is ilyen. de nekem azért mert műtötték a szemem és valami eszköz miatt kijött egy csomó szempillám... de állítólag nagyon jó erre a ricinus olaj egyszer kipróbáltam és mintha azóta nőtt volna, habár lehet, hogy csak bebeszélem magamnak :DD
2012. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szinte mindenkinek, én már észrevettem. Szóval ezen aztán ne parázz. :D

Főleg, hogyha hason vagy az oldaladon alszol, mert töri meg gyötri a pillákat, nekem a bal szemem külső sarkában tök deformáltak a szálak. :D

A ricinus meg jelentem, szerintem semmit nem ér. xD Próbáltam hajon, szempillán, szemöldökön, azon kívül, hogy a párnám ragacsos lett, a hajamból meg alig lehetett kimosni és marha büdös is, sok haszna nem volt, pedig kitartóan próbálkoztam vele. :D De lehet másnak beválik. xD

2012. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen :D Ricinus olajat használok, még nem nagyon látom a hatását (kb. 2 hete kezdtem). Nekem nem lesz ragacsos semmim, a hajamból könnyen kijön, egyáltalán nem büdös... :) Érdemes kipróbálni, kb. 300 ft a 100 ml.
2012. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én azért használom a szempillámra, mert a hajamra nagyon jó. Nagyon gyorsan nő a hajam mióta használom és egy csomó "babahajam" :) nőtt... gondoltam a szempillámra is lehet majd hatással.
2012. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!