Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért "ítélik" el sokan a...

Miért "ítélik" el sokan a köldök piercinges lányokat?

Figyelt kérdés
Kissé érdekesen fogalmaztam a kérdést,de elmagyarázom mire értettem... Szóval mostanában elég sok köldök pc-s kérdést olvastam,mert holnap én is csináltatok. Viszont,úgy látom rengeteg olyan válasz van,ahol kisebb-nagyobb atrocitások érik a pc-s lányokat.Emberek! Miben különbözik egy fülbevaló ill. egy pc? Bármikor ellehet távolítani! És miért lenne ribancos? Vannak rendkívül ízléses darabok! Mit gondoltok erről? (Illetve akinek van/volt kérlek írjatok tapasztalatokat,ápolásról,magáról a szúrásról ,mindenről:))) Előre is köszi a véleményeket! 25L
2012. márc. 22. 20:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
17 fiú biztosan egy nagyon értelmes "hazafi" lehetsz. Már abból is látszik az intelligenciád,hogy ennyire intoleráns emberke vagy... Hogy-hogy nem lehet valakinek gyereke ha rossz helyre szúrják?:o ez komoly??
2012. márc. 22. 21:32
 12/21 anonim ***** válasza:
21:11 nagyon jól írja.Igen ez így van ha rossz helyre szúrják vagy túl mélyen akkor tényleg nem lehet gyereked...Van akin szép van akin ocsmàny sok mindentől függ.Azért gindold meg,hogy meg csináltatod-e :-))
2012. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzád,hogy értem én miért nem kedveled az ilyen lányokat. Valószínűleg amolyan stréber lehetsz,akire rá sem hederítenek a jó csajok.Ezért írsz mindegyik piercinges kérdéshez,ami megint csak téged minősít drága. Értem én. :) Persze a stréber alatt nem az okos fiúkat/lányokat értem,mert nekem is van diplomám,hanem olyanokat akik állandóan okoskodnak,mint például te.:) De továbbá nem vitázom egy 17 éves tinédzserrel.:)
2012. márc. 22. 21:43
 14/21 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat! Akkor viszont valóban átgondolom,illetve megkérdezem a doktornőmet,hogy mi a véleménye,mert előbb-utóbb mindenképp szeretnék babát.:)
2012. márc. 22. 21:44
 15/21 anonim ***** válasza:

fuuuu én nem szeretnék gyereket. isten óvjon tőlük :D

na, kérdésedre, én nem ítélem el őket. csak a ribancos lányokat, akik mindent megtesznek azért, h mutogassák magukat, és kinéznek úgy ahogy kinéznek, gondolom érted, mire célzok. én is szeretnék majd csináltatani, de még odébb van az.:D

19l

2012. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert béna lejárt, divatjamúlt, egyszűen az ÉN véleményem az hogy SZ*r... :)
2012. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szia, a 21:11-es vagyok. Még annyit, hogyha tényleg ennyire akarod, akkor már ne piercing szalonban tetesd be, hanem az orvosnál. Az orvosok is megcsinálják. Be kell menni a korházba és azt hiszem ott, ahol a fülbelövést is csinálják ott azt is megcsinálják. És akkor tuti steril és kevesebb az esély az olyan veszélyre, hogy nem lehet babád, de hangsúlyozom akkor is marad rá esély, mert az orvos is hibázhat és itt akár 1mm is sokat számít. sok sikert! :)
2012. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem csak a lányokat, és nem csak a köldök ékszert szólják meg, gyakorlatilag minden piercinget megszór az, akinek nem tetszik. Ha te aklarod, nyugodtan csináltasd meg, a te tested, senkit nem zavar, akármikor kiveheted!
2012. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, egy szép hason nagyon erotikus és szép tud lenni. Nekem tetszik, de félnék, hogy beleakad valamibe, vagy ilyesmi, vagy terhesség esetén felszakad a bőr vagy ilyen rémségek.
2012. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

Én még soha nem hallottam erről a nem lehet gyereked dologról. Sok köldök pc.-s anyukát ismerek. Szerintem elég hülyeség. Az ég szerelmére, nem a méhedbe szúrják azt a tűt! Hanem vékonyan a bőr alá. Mi köze ennek a terhességhez? Gondolkodjatok már.

Én kb. három hete szurattam. Fájt egy picit, de túl lehet élni. Utánna pár napig még eléggé éreztem, de ez normális. A köldök pc az egyik legnehezebben gyógyuló fajta. De ha vigyázol rá, nem lesz baj.(:

Egyénként eddig bárki látta, mindenkinek tetszett.

16l

2012. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!