Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kontaktlencsét hordok, de ha...

Kontaktlencsét hordok, de ha kiderülne, hogy szemüveges vagyok akkor is ugyanúgy tetszenék nektek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy randin mondjam el, hogy amúgy szemüveges vagyok, vagy nem számít annyira ez nektek ha később derül majd ki. Mert amúgy kontaktlencsét hordok, és úgy olyan, mintha nem is lennék szemüveges, legalábbis megismerkedésnél úgy néz ki. Ez mennyire számít nálatok lányok?
2009. jún. 13. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom , hogy miért akadna valaki ezen ki!Ha emiatt nemakarna randizni veled akkor eleve nem normál a csaj...

Engem nem zavarna , bár erre még nem volt példa -.-

2009. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szemüveges lány vagyok, de én is csak otthon hordom, mert egyébként kontaktlencsém van. És szerintem egyáltalán nem gáz. Az a gáz, ha rohad a fogad, vagy ha nem mosakodsz rendesen. De sem a szemüveg, sem a kontaktlencse nem ciki.
2009. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szerintem nem úgy kell kezdeni a randit hogy kontaktlencsém van ,nem kell elmondani, csak ha olyan szituba kerültök akkor említsd meg,mondjuk mentek a strandra vagy hasonló,nem gáz.

2009. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Akkor most már nem izgulok ez miatt!;)
2009. jún. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!