Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok!? Szerintetek helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!? Szerintetek helyes döntés ez a részemről?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok, talán ő is érez valamit, de mivel most vizsgaidőszak van, megfogadtam, hogy a nőket erre a kis időre kizarom, pedig megbolondulok érte, de ha akarok tőle valamit, akkor el kell végeznem jól a főiskolát, hiszen ettől függ a jövőm. Na meg öt is hagyni akarom, had koncentraljon a vizsgákra, nem akarom osszezavarni. Ezt a valamivel több mint 1honapot kibirom.


Ha meg összejön valakivel így jártam, nem fog örökké járni mással ha össze is jön valakivel.


Szerintetek jól teszem, vagy nem így kellett volna? Ti mit tennetek a helyemben?


2012. jan. 5. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha szeretsz sorba állni a l ó f a sz é r t, tuti (Y)
2012. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem akarod összezavarni és nem zavar ha mással összejön? csak én érzem ezt furának? ha mással összejön is úgymond összezavarodik akkor nem mindegy, hogy ki miatt??
2012. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem sose jelentett problémát, hogy több dologra koncentráljak, bár én nő vagyok :D Szerintem időbeosztás kérdése az egész. De a tanulás az első egyenlőre. Szóval ha neked elvonná a figyelmed akkor jól tetted, hogy hanyagoltad a témát. Ráérsz még.
2012. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Értelmes ember módján oldd meg a dolgot. Udvarolj neki, szóval ne tégy úgy, mintha nem érdekelne, de mondd el neki, hogy miért nem lesz most ez ilyen intenzív. Biztosan megérti.
2012. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem, hanem most mig vizsga van hagyom öt, ő kb 18korul végez a vizsgakkal, én későbbre vettem fel párat, így később végzek, tehát neki lesz majdnem 3/4ed szabad hónapja, ami alatt bőven össze tud jönni valakivel. Ha mást nem max elszeretem mástól.
2012. jan. 5. 19:07
 6/20 anonim ***** válasza:
az én figyelmemet személy szerint nem vonná el még így vizsgaidőszakba, inkább azt figyeltem meg, ha van mellettem valaki akkor már csak azért is leülök tanulni :))
2012. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerintem szinte 100% h tudja h érzek iránta valamit, többször is utaltam így rá dolgokkal ;)
2012. jan. 5. 19:08
 8/20 anonim ***** válasza:
de ha összejön mással az valószínűleg azért lesz mert szereti nem??
2012. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
akkor ne csak utalj :)
2012. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

El fogod töketlenkedni az lesz a vége :)

Én is vizsgázok, hallgató vagyok, meg tudnék érteni egy ilyen dolgot, neki is meg kell értenie. Csak akkor mondd el :)

2012. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!