Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok elégedett a melleim...

BlackSwan kérdése:

Nem vagyok elégedett a melleimmel műtét helyett más megoldás?

Figyelt kérdés
Még viszonylag fiatal nő vagyok...de nem vagyok elégedett a melleim méretével.Mit tegyek?A barátomnak tetszenek de én úgy érzem még sem vagyok elég vonzó.Műtétet nem akarok..Drága gyógyszerekre nem bízom magam...természetes úton esetleg valamilyen növény vagy valami amit tudtok?Mi segítene a problémámon?
2012. márc. 26. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hidd el nincs semmilyen természetes módszer.Van akinek kicsit nő a fog.gátlótól.Én legalább 6félét szedtem,és pont a 6. fajtától nőttek meg,1kosár és 1 mérettel lettek nagyobbak(viszont rohadtul fájtak is amíg szedtem,az egyik váladékozott is időnként..állandóan izgalmi állapotban volt,az érintés is fájt...szóval minden jóban van valami rossz is!).Abbahagyás után 9hónapig maradtak meg a melleim pont,de az érzékenység azóta is megvan sajnos :/ bár már nem olyan intenzíven....

Gyógynövényeket,meg teákat felesleges vásárolni,tényleg a műtét az egyetlen megoldás illetve, hogy próbáld elfogadni, hogy ez van és kész.

2012. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy, akkor még nőhet, ha máskor nem, akkor terhességkor. Ha akkor sem, akkor csak műtét, csodabogyó, csodakrém nem növeszt sajnos.
2012. márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a Brad Pitt lenne a párod akkor elég vonzónak éreznéd magad és ilyenek miatt nem fájna a fejed. Dehát ugye mindenki próbálgatja a szárnyait és kiváncsi meddig jutna el ha...


Én azt mondanám hogy problémád nincs csak egy, te magad, fogadd el magad olyannak amilyen vagy, ne feküdj kés alá, ne dörzsölgesd csodakütyüvel se és sokkal, de sokkal boldogabb leszel.

Mi jön a melleid után, a lábaid? Ne legyél müanyag, a természetesnél nincs szebb, csak azt a partnert kell megtalálnod aki meg is látja benned a szépséget.

2012. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!